Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4590061/zaden-czarnoskory-naukowiec-nie-zdobyl-nobla-w-ciagu-ostatnich-100-lat/

NIE NO HEHE MATI NIE MOGEM ŻADEN MURZYN NOBLA NAUKOWEGO NIE ZDOBYŁ W OSTATNICH 100 LATACH NO CO ZA DEBILE NO

To tytułem przypomnienia:
- ostatni polski naukowy Nobel to rok 1911
- żadnemu polskiemu mężczyźnie nie udało się zdobyć naukowego Nobla
- Maria Skłodowska-Curie zdobyła go tylko dlatego, że wyjechała z tej dziury (w XIX wieku kobiety nie mogły studiować na ziemiach polskich)

#neuropa #bekazprawakow
Pobierz mq1 - https://www.wykop.pl/link/4590061/zaden-czarnoskory-naukowiec-nie-zdobyl-nobla-...
źródło: comment_fbExKCQXDaqBhtjpUonWPz0tcsnuwalw.jpg
  • 155
@Grabek_zielonka:

Jestem realista.


szkoda, że nie jesteś zwolennikiem nauki xD Afryka to kilkadziesiąt narodów i powierzchnia 3 razy większa od Europy. a dla ciebie jedyny wyznacznik to kolor skóry xDDD

Osiągnięcia czarnych sa wyłączną zasługa białych.


znowu, jakieś antynaukowe, rasistowskie stwierdzenie. jak tam, ziemia dalej płaska?

Czarni w Afryce nie zostawili po sobie nic.


jeżeli nie ma się pojęcia o historii, to faktycznie xD

rozumiem że w twoim mniemaniu Francja i
z pewnoscia nie polska xDDD


@NieBojeSieMinusow:
A gdzie pisałem że Polska jest?

szkoda, że nie jesteś zwolennikiem nauki xD


@NieBojeSieMinusow:
Nauka jest fajna ale tam gdzie się wykłada na Historii to ja ignorujesz xD

znowu, jakieś antynaukowe, rasistowskie stwierdzenie. jak tam, ziemia dalej płaska?


@NieBojeSieMinusow: ciekawa narracja. Drugi raz wchodzę z tobą w polemikę i drugi raz jak brakuje ci argumentów to wyjeżdżasz z płaską ziemia.. xD
i gdzie są teraz z tą potęga? Były słabe i zostały zdominowane. Zero historii - banda dzikusów z dzidami


@Grabek_zielonka: A Polska to rozumiem nie była słaba i nie została zdominowana?

Dzisiejsza Polska to zasługa zachodu - dzięki politycznemu i ekonomicznemu pokonaniu ZSRR i odwilży komunistycznej mogliśmy się odłączyć od Rosji i zostaliśmy przygarnięci przez zachód. Gdyby ZSRR istniało nadal, to o suwerennej Polsce mógłbyś pomarzyć.

Wypominanie przez Polaka innym nacjom
no bielszych nie znajdziesz


@utopjec: > Starożytni Egipcjanie byli bliżej spokrewnieni z mieszkańcami Bliskiego Wschodu, niż ze współczesnymi mieszkańcami Egiptu. Wykazały to analizy próbek DNA mumii pochowanych w egipskim Abusir el-Maleq. Wyniki przedstawiono w „Nature Communications”.

Bliżej im do karmelków niż rodowitych afrykan
zostaliśmy przygarnięci przez zachód


@rzep: zostaliśmy przygarcieci?w Polsce Europa zachodnia ma rynek zbytu. Nic mniej nic więcej.

Wypominanie przez Polaka innym nacjom bycia ofiarą podbojów pokazuje kompletną ignorancję względem historii własnego narodu.


@rzep: wszystko fajnie ale żadnej nacji nie wypominalem tego że została zdominowana.
zostaliśmy przygarcieci?w Polsce Europa zachodnia ma rynek zbytu. Nic mniej nic więcej.


@Grabek_zielonka: No i? To w jakiś sposób zmienia fakt, że Polska ma niemal zerowy wpływ na swój los w ciągu ostatnich paruset lat i jej pozycja zależy głównie od tego pod jaką akurat strefę wpływów trafi?

wszystko fajnie ale żadnej nacji nie wypominalem tego że została zdominowana.


Przecież Ci zacytowałem twoją wypowiedź...

@NieBojeSieMinusow napisał Ci o afrykańskich imperiach a
No i? To w jakiś sposób zmienia fakt, że Polska ma niemal zerowy wpływ na swój los w ciągu ostatnich paruset lat i jej pozycja zależy głównie od tego pod jaką akurat strefę wpływów trafi?


@rzep: byłeś kiedyś na Wawelu?w Gnieźnie?na jakimkolwiek zamku?to jest nasza historia. Mimo potopu i dziesiątek okupacji mamy tożsamość narodowa .
Dla przykładu wspominane tu wcześniej przez któregoś lewaka 'imperium ghany'. Gdzie jest dzisiaj? Istniejące obecnie państwo