Wpis z mikrobloga

@scotieb: Porównujesz fizyczną niemożność zrobienia czegoś - jak poruszanie palcami u kończyny której nie ma, do zapamiętania bardzo ograniczonej ilości materiału dydaktycznego i paru manewrów, jakbyś nie miał mózgu to faktycznie można by było zastosować tę analogię, ale pyskowanie i szukanie wymówek Ci wychodzi także coś tam w tej głowie siedzi.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Nie znasz mnie a wydajesz opinie-nie zdałem karty motorowerowej, nie potrafię nauczyć się znaków i zasad ruchu i ty jeszcze będziesz mi pisać że to możliwe. Jakbym zrobił z ciebie warzywo inaczej byłoby pisane XD
  • Odpowiedz
@scotieb: no #!$%@? użalającego się że nie ma prawa jazdy. Nie dziwi mnie że dziewczyna nie chce kogoś bez, sam bym nie chciał dziewczyny która by nie mogła jeździć samochodem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ramzi96M: Przecież posiadanie prawa jazdy to nie jest jakaś etykieta na czoło 'MAM PRAWKO MOGĘ CIE PODRZUCIĆ JAK CHCESZ' XD Jak nie potrafisz odmówić komuś to dopiero można nazwać kogoś beciakiem ale to przecież działa nie tylko w aspekcie prawka.
Samochody już są wszędzie i nawet jeśli mieszkasz w mieście typu Warszawa i w każde miejsce możesz dojechać komunikacją miejską to prawko i tak może się przydać-pojechać gdzieś dalej. No
  • Odpowiedz