Wpis z mikrobloga

@scotieb: Trochę racji w sumie ma.Ja ogólnie mam prawko, ale od jakiegoś czasu nie mam auta żeby trochę obrosnąć w tłuszczyk finansowo, ale potem kupię bo jazda przez resztę życia komunikacją miejską z menelami, mnie przeraża i wywołuje dyskomfort.Brak prawka do 30-stki to jeszcze spoko, ale facet powyżej 30 roku życia bez prawka to już trochę wstyd.
  • Odpowiedz
@Sun_Tzu: Ja nie mam i mieć nie będę. Nie potrafię spamiętać zasad ruchu (nie zdałem na kartę motorowerową), ciągle jestem rozkojarzony i najważniejsze-nie chcę zrobić nikomu (i sobie) krzywdy
  • Odpowiedz
@aardwolf: Czemu czarna lista? Przecież nie chodziło mi o nazwanie wszystkich podróżujących komunikacją miejską, tylko na meneli, na których bardzo często się trafia.
  • Odpowiedz
@scotieb: Blokuje Cie Twój strach, siedzenie w swojej strefie komfortu jest łatwe i przyjemne, jeżeli zdecydowałeś że to będzie rządzić Twoim życiem to spoko, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości, że jazda samochodem czy spamiętanie przepisów jest trudne bo nie jest.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Jak ja nie cierpię takiego kołczowego #!$%@? WYJDŹ ZE STREFY KOMFORTU!!!, ZARABIAJ WIĘCEJ!!! itp. a nie potrafią takie osobniki zrozumieć że to jakby osobie bez nóg powiedzieć PORUSZAJ PALCAMI TO PROSTE! WYSTARCZY CHCIEĆ!!
  • Odpowiedz