Wpis z mikrobloga

Ja, zakładając konto na wykopie w 2015 roku:

-zatwardziały korwinista, propagandzista korwinizmu na wykopie
-neuropa to zło wcielone opłacone przez lobby
-konserwy to kwiat narodu polskiego
-hurr durr patryjota, husaria, odzyskać Kresy Wschodnie
-piwniczak bez przyjaciół
-fanatyczny katolik- obrońca religii i Kościoła w internecie
-wielko Polsko katolicko
-homofob
-popierający nacjonalistów
-antyaborcjonista
-wrogo nastawiony do ateistów

Ja w 2018 roku:

-bezpartyjny
-antykościelny, antyreligijny
-rozdział państwa od Kościoła- za wypowiedzeniem konkordatu
-tolerancyjny dla innych orientacji seksualnych
-pro-aborcyjny
-słaby patriota
-nietrawiący nacjonalistów
-śmiejący się z korwinizmu
-już nie piwniczak, mam wielu znajomych
-neuropa to zbiór ludzi kierujących się logiką, rozumem
-konserwy to dzieciaki piwniczaki z wypranymi mózgami

W 2015 roku śmiałem się, gdy mówiono mi, że jeszcze wyrosnę ze swoich prawicowych poglądów, a tu proszę.

#neuropa #religia #katolicyzm #bekazkatoli #bekazprawakow #homoseksualizm #korwin #polityka
  • 137
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Tak samo u mnie. Dlatego teraz jak widzę jakiegoś skrajnego prawaka, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę założyć, że gimnazjum to on nie skończył jeszcze i nie ma po co go uświadamiać, bo prawdopodobnie sam dojdzie do etapu, gdzie będzie miał heatingsy gdy sobie przypomni swoje prawicowe poglądy xD
  • Odpowiedz
Bardzo mnie cieszy, gdy ktos poszukuje "optymalnych" pogladow (o ile takie w ogole istnieja, bo przeciez koniec koncow wynikaja z kilku poczatkowych aksjomatow jakie postanawiamy; nawet dwoch utylitarian rozniacych sie w kwestii wag uzytecznosci, moze dojsc do innych "idealnych" systemow). Ciekaw zatem jestem jaki jest ten twoj optymalny zestaw pogladow. Pytam z czystej ciekawosci; 100% lewicowy?


Nie, niby skąd ten wniosek? Kto w ogóle ma w 100% prawicowe albo lewicowe poglądy? To tak nie działa.

-Zniesienie wszystkich granic?


Docelowo
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem:

W 2015 roku śmiałem się, gdy mówiono mi, że jeszcze wyrosnę ze swoich prawicowych poglądów, a tu proszę.

Na dwoje babka wróżyła - mówi się też, że kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie #!$%@?, ale kto socjalistą pozostanie, ten jest zwykłym idiotą :) I coś w tym jest, ekonomiczną ewolucję w prawo można obserwować często-gęsto u osób, które skończyły etap idealistycznego studenciaka na garnuszku rodziców
Dutch - @DobrebozMarcepanem: 
W 2015 roku śmiałem się, gdy mówiono mi, że jeszcze wyr...

źródło: comment_3A1LPyx4aR13P2npyAQgaRD8wTw5gFsM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PS z tym "wyrastaniem z Korwina" to też bzdura na kółkach, Ozjasz największe poparcie ma w przedziale wiekowym 30-39. Piękny przykład jak goebbelsowskie powielanie oczywistej nieprawdy zakodowało się w społecznej świadomości.


@Dutch: Chyba nie umiesz przeanalizować wklejonego przez siebie obrazka. Największe poparcie ma w grupie 18-29, potem jest dramat i właśnie "wyrastanie", które negujesz XD
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Chyba nie umiesz przeanalizować wklejonego przez siebie obrazka. Największe poparcie ma w grupie 18-29, potem jest dramat i właśnie "wyrastanie", które negujesz XD

My bad - zamień największe na "drugie w kolejności największa". Teza pozostaje bez zmian. A później to nie żadne "wyrastanie z Korwina", tylko inklinacja nieogarniętych seniorów do socjalistów pobożnych (rosnące poparcie dla PiS).
  • Odpowiedz