Wpis z mikrobloga

Co jak co, tucznik jaki jest taki jest, ale rafonix zachowal sie jak totalna #!$%@?. To tylko pokazuje ze on sie wcale nie zmienil, dalej jest nic nie wartym kawalkiem smiecia ktorego nalezaloby utilizowac.
#danielmagical
  • 15
  • Odpowiedz
@rentonB: psychofana? xDDDDDDDDDD jakim ty musisz byc niedojebem. rownie dobrze ja moge ciebie nazwac psychofanem rafonixa typie. o czym ty #!$%@?. ja mowie tylko z zwyklej, normalnej sporotwej postawie, skoro zgodzili sie na sportowa walke na sportowych zasadach, to i jakies zasady moralne powinny obowiazywac
  • Odpowiedz
@dr4ggg: Nie jestem psychofanem rafonixa, nigdy nie ogladalem jego streama ani tym bardziej nie wspomoglem go zadna dotacja. Poprostu Tucznika mam za najwiekszego falszywca na YT i uwazam ze poprostu wrocila do niego karma za caloksztalt jego aktywnosci. Ty za to masz 16 lat szczeniaku i dajesz popust swojej frustracji w internecie co uwazam za zabawne, dlatego cie prowokuje.
  • Odpowiedz
@rentonB: to akurat byś się zdziwił typie. Ja mam rafonixa i magicala gleboko w dupie akurat i też mogę się poszczycić że nie wysłałem im nawet pół donejta ale nie ma co z toba dyskusji prowadzic bo jestes gównem. Najwieksi wrogowie potrafia sobie okazać szacunek po walce, a #!$%@? widzial co sie dzieje i jeszcze przeciwnikowi nawrzucal chleba. To jest wg ciebie ok postawa typie?
  • Odpowiedz
@rentonB: ozdoba jest #!$%@? ale pogratulowal adbusterowi, #!$%@? ferrari tez okazal respekt bystrzakowi a #!$%@? prawie na niego naplul po tym wszystkim. Tylko o to chodzi a ty ze mnie zaraz psychofanow robisz. Typie weź sie lecz tak jak twoj idol skoro uwazasz ze wszystko super.
  • Odpowiedz
@dr4ggg: To nie byla walka sportowa tylko czysta nienawisc. Podejrzewam ze zachowalbym sie podobnie gdyby byla taka osoba do ktorej palam nienawiscia. Nawet jakby ta walka skonczyla sie inaczej bez wzgledu jakim wynikiem przytulaskow, usciskow dloni by tam nie bylo.
  • Odpowiedz
@rentonB: no dobra ale jednak mieli na to 4 lata by to zalatwic, #!$%@? sobie i obciac leb. I nikt by o to nie mial pretensji, o krzywde jaka by sie stala. Ale jednak postanowili obaj to zakonczyc na sportowo, na gali. I kazdy na tej gali potrafil sobie okazac szacunek, kazdy. Tylko nie rafonix. Tyle ode mnie, bez odbioru.
  • Odpowiedz