Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Wracałam dzisiaj z pracy ruchliwą trasą i nagle patrzę - na środku ulicy stoi maleńki kotek. Samochody tylko go omijały. Dobrze że akurat był korek to mogliśmy się zatrzymać i zgarnęłam go do auta. Weterynarz określił jego wiek na 5 tygodni, waży 300g i ma koci katar oraz ktoś go najprawdopodobniej uderzył bo ma rankę na pyszczku przez co nie może sam jeść. Trzymajcie kciuki za kitku żeby wyzdrowiał i nabrał sił.
#pokazkota #koty #kot
echme - Cześć Mirki,
Wracałam dzisiaj z pracy ruchliwą trasą i nagle patrzę - na środ...

źródło: comment_xeUwN6HBFKCCHiVxhiUB2Rez3OsWMsbl.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@echme: Jakie cudo () Dobrze, że japkę darł, to znaczy, że siły ma, co z kolei znaczy, że ma spore szanse wygrać z chorobą! <3 Trzymaj się Ryży! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@echme: ona chyba używała szczoteczki do zębów.
W ogole popełnila wpis na temat zajmowania się takimi maluchami i podała kanały na yt gdzie jest wszystko
  • Odpowiedz
@echme: hej! Przepraszam, że dopiero teraz. Jestem na wyjeździe :) Jeśli wypróżnia się już sam, to dwoma palcami koliste ruchy po dole brzucha, ucisk minimalny. Skąd jesteś? Możemy się spotkać, jeśli z okolic Wwa :) Przewinęło mi się, że nie chce kropli - tobrex? Wmuszaj mimo to. I wacikiem lekko wilgotnym wacikiem przecieraj okolice oczu i nosa. Ma rozwolnienie czy stałe kupy? Wymioty? Ciemną ropę w uszach? Sprawdzaj też, czy
  • Odpowiedz
Jeśli masz w domu wagę kuchenną, to wyłóż ją jakimś papierkiem albo postaw na niej misę łazienkową i w miarę możliwości waż go codziennie. No i oczywiście dawaj znać, co i jak. Jeśli zostaje u Ciebie, to odrobaczanie (jeśli konieczne), jak będzie stabilny to szczepienie i można go wydawać. Albo zostawić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz