Wpis z mikrobloga

Cztery lata temu urodził się mój syn. W skali Apgara miał całe 1 punkt na 10 możliwych, co w tamtym momencie nas z Żoną zupełnie nie obchodziło. Dzisiaj cwaniak ma takiego "pałera", że nawet specjalnie nie muszę mu dawać forów na boisku, by strzelał mi bramki lepsze niż to, co można zobaczyć w Ekstraklasie. Za trochę ponad pół godziny kończę nocną zmianę, później godzina drzemki, odprowadzam Młodego do przedszkola i jadę szukać jakiegoś fajnego tortu i świeczki w kształcie czwórki. Taki ze mnie #wygryw a i też z dumą #chwalesie mimo, że nocna :D
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za trochę ponad pół godziny kończę nocną zmianę, później godzina drzemki, odprowadzam Młodego do przedszkola i jadę szukać jakiegoś fajnego tortu i świeczki w kształcie czwórki


@RevulsioN: niewyspani kierowcy stanowią zagrożenie na drodze.

  • Odpowiedz
bo już naprawdę ale mirko to schodzi na psy z tymi przegrywami i smutnymi użalającymi się ludźmi.

@fan_comy: Widzę dosyć sporo postów, gdzie ludzie chwalą się swoimi wytworami, dostaniem nowej pracy, zaręczynami, czy też narodzinami dziecka. Także nie przesadzałbym z tym narzekaniem, bo ono zawsze było i zawsze będzie, zwłaszcza tutaj. Inna sprawa, że bardzo pomaga dodanie na czarno wszelkich "narzekających" tagów ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@RevulsioN gratulacje :D. Też mailem 1 punkt w tej skali i w dodatku urodziłem się na sam koniec roku więc musiałem zawsze gonić cały rok ale dałem radę :p
  • Odpowiedz
@RevulsioN: 20 lat bez kilku tygodni temu urodziła się moja córka. Najpierw mówili, że nie wiadomo, czy przeżyje, potem że może być roślinką, a potem że raczej nie będzie chodzić. Kilka dni temu zaczęła studia na jednym z najlepszych wydziałów, jesli chodzi o informatykę, w Polsce.
  • Odpowiedz
@RevulsioN: Ja mam syna 3-letniego, ale to wszystko o czym tu piszecie to dla mnie sci-fi. Z żoną dajemy mu wszystko co możemy, dbamy, staramy się, opiekujemy... ale nadal dzieciak jak dzieciak. Mnie osobiście częściej wkurza i irytuje niż daje radość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz