Wpis z mikrobloga

@deadsoldier26: ja #!$%@?.. a co 'beka z lewactwa' i 'neuropa', niby jesteś po drugiej stronie tej co ja? To głowy państwa powinny być tam na górze, a nie obywatele. To one rujnują dzieła tych na dole, kraj posrany doszczętnie od kilku władz wstecz, w tym miesiący państwo #!$%@?ło mi 42% wypłaty brutto bo drugi próg (zamiast stałych 30 coś procent co też jest chore, doliczmy jeszcze podatek który płaci pracodawca za
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deadsoldier26: okej, to ja ci teraz zdradzę taki niesamowity sekret, który być może odmieni twoje życie!
Mieliśmy z Niemcami najwięcej wojen, ponieważ mamy wspólną granicę! Ja wiem! Szok i niedowierzanie!
Ale wyobraź sobie że tak to zwykle działa w całej Europie, że jak miałeś z kimś granicę to toczyłes z nim wojny i wymieniałes się terenem.
@deadsoldier26: ale co ma historia do teraźniejszości i tym bardziej zarobków ??


@Mirekzkolega: Tym, że pracujecie na potomków moralnych oprawców twoich przodków. Niemcy nigdy prawdziwie nie przeprosili - i nie zapłacili z własnej woli za swoje winy.

Innym słowy - harujecie jak wół, za względnie słabe pieniądze i jesteście jeszcze Niemcom wdzięczni. Wypełniacie przepowiednię Hans Franka

Polacy mają być tak biedni, żeby dobrowolnie wyjeżdżali na roboty do Niemiec.


To jest
@deadsoldier26 : ja sam pracuję w niemieckiej firmie, której większość akcji posiada rząd Niemiec i mam zrezygnować tylko dlatego, że ich dziadkowie atakowali kiedyś naszych dziadków? Ludzie mają też nie kupować Volkswagenów (Skoda i Seat też), Audi, Maercedesów, BMW, Opli, ubrań Adidasa albo pralek Boscha?
@deadsoldier26: Oj łyknąłem zarzutkę z pięknym przesłaniem: lepiej na złość zdechnąć z głodu, niż żyć jak człowiek i robić dla Niemca czy Anglika. Zamiast piętnować indolencję aparatu państwowego i patologii społecznych które zmuszają do emigracji, to lepiej krytykować kogoś kto nie chce zostać dobrowolnie męczennikiem polskiego rynku pracy. ( _)