Wpis z mikrobloga

Dlaczego w moich wymoderowanych, jest wymoderowanych mój profil z adnotacja „inne” i drugi raz z adnotacja „flood”?


@reflex1: Z pewnością ktoś zgłosił Cię z takim powodem, a moderator przyjął zgłoszenie, ale jeśli chcesz poznać szczegóły, musisz uderzyć na formularz kontaktowy - tam przeanalizujemy zgłoszenie i udzielimy Ci szerszej informacji :-)
  • Odpowiedz
@a__s: Po ilu miesiącach? Już jedno zgłoszenie wysłałem Wam jakieś pół roku temu. Oprócz automatycznej odpowiedzi „przyjęliśmy” do tej pory nie dostałem odpowiedzi.

I jeszcze jedno. Piszesz ze jest taki przycisk „spam” do zakopywania ideologicznych znalezisk. To dlaczego moderacja wysyła ostrzeżenie „prosimy lepiej dobierać powód zakopu”
A zakopywałem tylko te znane z manipulacji i fake news (swoją droga to nie rozumiem czego z tym nic nie zrobicie).
  • Odpowiedz
swoją droga to nie rozumiem czego z tym nic nie zrobicie


@reflex1: Robimy, jeśli tylko posiadamy wiarygodne zgłoszenie, że treść zawiera nieprawdziwe lub zmanipulowane informacje. Każdego dnia wywalanych jest po kilka a nawet kilkanaście takich znalezisk. Pamiętaj jednak, że nie możemy usunąć znaleziska jedynie na podstawie komentarza jakiegoś użytkownika, który bez żadnych dowodów twierdzi, że znalezisko jest informacją nieprawdziwą. Jeśli dostarczysz moderatorowi dowód potwierdzający, że treść zawiera nieprawdziwe informacje (pochodzący
  • Odpowiedz
@a__s: Z tym ze pare razy (w czasach kiedy wykop normalnie działał) zgłaszałam takowe z odpowiednim dowodem i dostawałem odpowiedz, ze moderacja nie jest od oceniania prawdziwości znaleziska. Może i teraz coś się zmieniło.

I jeszcze jak możesz mi powiedzieć co oznacza powód moderacji „inne” Bo do tej pory nie wiem co zrobiłem, moderacja na zadane pytanie odpowiedziała „odwołanie nieprawidłowe”. A ja nadal nie wiem co zrobiłem, a chciałbym uniknąć
  • Odpowiedz
co oznacza powód moderacji „inne”


@reflex1: To wszystkie Wasze zgłoszenia, które nie pasują do narzuconych przez nas powodów zgłoszeń. Bez szczegółowego zapoznania się ze sprawą, trudno będzie mi powiedzieć co mógł tam wpisać użytkownik. Zgłoś się na formularz, podaj kod zgłoszenia, sprawdzimy to i damy Ci znać :-)
  • Odpowiedz
@a__s: Kodu zgłoszenia nie mam, bo teraz to znika bardzo szybko z wymoderowanych i odwołań. Plus szybkość z jaka odpowiadacie na zgłoszenia przez formularz tez do tego nie zachęca. Jak już pisałem, na odpowiedz na poprzednie czekam już chyba z pół roku.
Ale i tak dzięki wielkie za odpowiedzi, tylko szkoda ze nie odpowiedziałaś jak to jest z tym zakolem „spam”. Ty twierdzisz ze można, a moderacja ze nie można.
  • Odpowiedz
Personalna #mtm? Przecież nie są nikomu potrzebne, wiadomo że to jakiś nerd informatyk który myśli że jak moderuje na wykopie to już osiągnął w życiu wszystko XD nic wiem o mtm poza INFO z komentarzy użytkowników ale się wypowiedzialem XD
  • Odpowiedz