Wpis z mikrobloga

Zdaniem mtm a potem moderacji po odwołaniu, taki tekst nie jest obraźliwy, nie atakuje i nie narusza dóbr osobistych:

Wierzę że za pisanie takich głupot ktoś ci musi płacić bo nie można być tak ograniczonym umysłowo za darmo. Z praktycznie 99% przekonaniem wierzę że ty jesteś głupi. A tutaj wstawiam ci fajny obrazek żeby ci pokazać jak gówno wiesz.


#mtmtodzban
Jest tu mnóstwo kont ktore służą jedynie do ideologicznego spamu i nikt ich nie ruszy.


@Helsantonio_Montes Ale zaraz, zaraz... Uważasz, że moderacja powinna banować za to co w Twojej ocenie jest ideologicznym spamem, a dla innych może być po prostu aktywnością skupioną wokół zainteresowań? Jeśli uważasz, że coś jest ideologicznym spamem - zakop to za spam (jest taka możliwość). Jeśli więcej osób podzieli Twoje zdanie, takie treści spadną z Wykopu. Korzystajcie z
Ale zaraz, zaraz... Uważasz, że moderacja powinna banować za to co w Twojej ocenie jest ideologicznym spamem, a dla innych może być po prostu aktywnością skupioną wokół zainteresowań?


@a__s aha czyli np. ogromna popularność Andrzeja Dudy na wykopie przed wyborami dwa lata temu to był taki samoistny zryw obywatelski? XD Proszę Cię, wyraźnie widać że działają tu różne organizację kształtujące opinię publiczną, które starają się żeby pewne tematy były często poruszane.
Na