Wpis z mikrobloga

No to się porobiło. Po weekendzie będzie grubo ponad 2mln :) W takich chwilach wraca mi wiara... wiara w Polaków.

„Drogówka” - 1,02 mln
„Wołyń” - 1,45 mln
„Kler”- 1,73 mln (po tygodniu wyświetlania w kinach)

Prawa do wyświetlania zostały sprzedane do rekordowej liczby państw, obejmujących kraje Europy (Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Dania, Irlandia, Wielka Brytania, Islandia, Norwegia, Szwecja) oraz Ameryki Północnej (Kanada i USA)

#bekazkatoli #kino
  • 66
@lakukaracza_: Tutaj też nie będę mówił że się znam, ale bez tej symboliki na końcu film byłby lepszy. Przynajmniej według mnie gimboateusza.

to fiml byłby niesamowicie pro-katolicki XD


Poprawiając więc, film ten jest raczej pro-katolicki. I nie mówię tego z przekąsem, chodzi mi o to że jakby się dokładniej zastanowić to promuje te wartości które w katolicyzmie są warte promowania nawet według ateistów XD

Bo chyba wszyscy się zgodzą że alkoholizm
Czytam ten swój wpis i nie widzę tam tego. Nie twierdziłem, że jedynie krytycy KK na niego idą, albo, że każdy kto oglądał się z nim zgadza.


@lakukaracza_: Dlaczego więc "wraca mi wiara w Polaków"?. Uprzedzając odpowiedź, nawet jeśli poszłoby 38 mln Polaków z powodu gównoburzy (bo ona jest głównym powodem zainteresowania) nie miałoby to żadnego znaczenia dlatego, że ten film nie jest stricte dokumentem.