Wpis z mikrobloga

Cześć,
nie ma ktoś może znajomego albo znajomej która chce sprzedać TRIBANA 100 rozmiar L we Wrocławiu?
Na OLX same M-ki ale odbiór osobisty :/

Przejechałem Moim wrakiem o którym TU pisałem (opony i dętki nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) już ponad 700 km ale niestety wymagana jest wymiana linek hamulcowych co wiąże się z kolejnymi kosztami (z tego co widziałem serwisy nie zrobią tego za mniej niż 70 zł (koszt części + robocizna)). Nie chcę wkładać w ten rower kolejnych PLNów bo wiem, że jego dni są już policzone. Obecnie jeżdżę na uczelnię 10 lub 20 km dziennie, głownie po ścieżkach i ulicy.

Ewentualnie czy jest jakieś alternatywy dla tego Tribana 100 (używki jak najbardziej) ? Jak pisałem głównie interesują Mnie ścieżki rowerowe i ulice, z drugiej strony nie chcę się martwić że jadąc (np. Triban 500) wjadę w dziurę, tory tramwajowe (Arkady Capitol xD) będę musiał zmieniać skrzywione koła.
Budżet studencki, do 1000zł, no 1200 ale musi być stan igła.
Liczę jeszcze na to, że lada chwila będzie wyprzedaż w decahlonie.
#rower
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczę jeszcze na to, że lada chwila będzie wyprzedaż w decahlonie.


@24Jacek: nawet jeżeli będzie to te najpopularniejsze modele prawie nie potanieją.
  • Odpowiedz
  • 1
@24Jacek we Wrocławiu działa rowerownia, gdzie możesz samemu wymienić linki. Powinna być tam osoba, która ogarnia temat i Cię nakieruje.
  • Odpowiedz