Wpis z mikrobloga

Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale zrobiliśmy ten odkurzacz centralny. Dzisiaj było pierwsze uruchomienie i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu kto buduje dom, przynajmniej położyć rurki, bo to kosztuje grosze. Odkurzacz już trochę droższy, ale można go kupić później.
#budujzwykopem
Pobierz fuuYeah - Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale z...
źródło: comment_IFi0Lfwl2QvGCFYc8jMj8vX8P7wWPAOi.jpg
  • 137
mogłeś kupić 2 roboty na piętro i parter do tego bezprzewodowy na schody i w sumie wyszło by taniej i mniej miejsca zajmuje xd ale jak dla ciebie to lepsze rozwiązanie to co mi do tego ))¯(ツ)


@mako37: mógł też zatrudnić ukrainkę, żeby sprzątała raz w tygodniu i też by wyszło taniej, ale niech każdy robi co chce ¯\_(ツ)_/¯
Pomysł godny doprawdy tego januszowego wykończenia. Zajebiste przejście z kfali na panele, wszyscy takie mają, nawet @Hannahalla, która robiła sobie inne wiejskie elementy typu podwieszane sufity, tęczowe LEDy podświetlające wszystko w sypialni i napinane lustrzane #!$%@? sufity, żeby widziała, jak ją motorniczy serduszkuje. Super kamień w schodach, bardzo takie rzymskie, szlachetne, sarmackie nawet. No i drzwi! Najbardziej oklepany design drzwi w katalogach każdego producenta, z niewygodnymi kwadratowymi klamkami, cud miód orzeszki.
@xoes: zależy od odkurzacza i ilości gniazdek. Ale tak z 7-8k


@fuuYeah: no trochę kosztów jest - ale chyba z wężem i elektroszczotkami to jeszcze trochę drożej wychodzi?
Sam się zastanawiam, czy budując dom bym zdecydował się na centralny - i chyba jednak znowu bym wybrał raczej starego rainbowa. Dużo taniej, też nie rozpyla kurzu a jedyna wada to to że trzeba przytargać z piwnicy i głośno wyje ( ͡
@fuuYeah tak jak mówię ja mam najtańszego dysona V6 bateria na 20 min niby starcza, nie wiem nigdy tyle nie odkurzałem xd


@mako37: masz jednopokojowy apartament? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie odkurzanie to cała ceremonia, minimum 2,5h mi na tym schodzi...
@patrykard: nie wdiziałem w akcji beam ale widziałem u szwagra w akcji roobme, bezobsługowy zupełnie. Ma wersje bez kamery. Zapomniał w ogóle o odkurzaniu... a z centralnym tak czy inaczej trzeba latać z wężem
@fuuYeah: zastanawiałem się, później miał być Dyson, jest Roborock i nie żałuje żadnej złotówki. Odkurza codziennie jak nikogo nie ma w domu i żeby tak dokładnie to zrobić musiałbym latać z odkurzaczem ze 2-3h.
@waldinio: ale beam to centralny (chyba numer 1 na rynku) a neato to robot. Nie sprawdza się u mnie, trzy piętra i sporo dupereli na podłogach. Pisałeś wyżej ze chcesz zrezygnować z beam 650 na rzecz romby. Masz już beam?