Wpis z mikrobloga

Na głównej znalezisko: Wśród pedofilów jest nawet 10 razy więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie, artykuł z 2013r. napisany przez ekonomistę, na podstawie opinii
Family Research Council, czym jest ta organizacja?

To amerykańska konserwatywna chrześcijańska organizacja charytatywna i aktywistyczna zrzeszająca stowarzyszoną organizację lobbingową. Ich misją jest "szerzenie wiary, rodziny i wolności w chrześcijańskim światopoglądzie"

W 2010r. zapłacili 25 000$ lobbując w amerykańskim kongresie przeciwko zatwierdzeniu rezolucji potępiającej plan Ugandy w sprawie karania śmiercią homoseksualistów.

Fajni ci Chrześcijanie, tacy niemiłosierni...

W tym momencie chciałem pogratulować wykopkopm, którzy powołują się na tak niewiarygodne i wręcz niedorzeczne źródła, jako prawda objawiona dla swoich przekonań. Brawo.

#neuropa #oswiadczenie #bekazkatoli #wykop #homoseksualizm #lgbt
saakaszi - Na głównej znalezisko: Wśród pedofilów jest nawet 10 razy więcej homoseksu...

źródło: comment_kwncCjtApAQR9FwEfwfEe4uKY764UfKQ.jpg

Pobierz
  • 23
@Helsantonio_Montes: @puzno: " Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek. Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie." Tutaj chociażby jest błąd, błędna implikacja dalej nie czytam bo #!$%@? nauki
@saakaszi: ale co, pedofile nie mogą być homoseksualni? Czy nieprawdą jest, że takie zjawisko istnieje? Ja wiem, że środowiska lewicowe muszą się czegoś czepić bo przecież prawda i statystyki to nazistowskie zło, ale odrobinę rozumu można by zachować i przyznać, że o ile sam tekst może i nie do końca rzetelny to jednak problem jak najbardziej obecny.
nie, problem nadal istnieje i zdaje się być ignorowany.


@ZeromNesse:
Jak mozna na podstawie artykułu, który samemu okresliło sie jako nierzetelny orzekać czy problem istnieje czy nie?
I jeszcze w dodatku uznać, że jest ignorowany. (no chyba nie na wykopku, gdzie nawet nierzetelne artykuły to głowna z płomieniem))
@BoltoS: sugeruje, że w związku z tym iż ktoś na wykopie promuje szemranej jakości treści na ten temat to znaczy ze całość jest wymysłem i z prawda nie ma nic wspólnego. Jeżeli jest inaczej to niech napisze, że faktem jest iż homoseksualiści często (nad wyraz, biorąc pod uwagę ich liczebność) są pedofilami.