Wpis z mikrobloga

Na głównej znalezisko: Wśród pedofilów jest nawet 10 razy więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie, artykuł z 2013r. napisany przez ekonomistę, na podstawie opinii
Family Research Council, czym jest ta organizacja?

To amerykańska konserwatywna chrześcijańska organizacja charytatywna i aktywistyczna zrzeszająca stowarzyszoną organizację lobbingową. Ich misją jest "szerzenie wiary, rodziny i wolności w chrześcijańskim światopoglądzie"

W 2010r. zapłacili 25 000$ lobbując w amerykańskim kongresie przeciwko zatwierdzeniu rezolucji potępiającej plan Ugandy w sprawie karania śmiercią homoseksualistów.

Fajni ci Chrześcijanie, tacy niemiłosierni...

W tym momencie chciałem pogratulować wykopkopm, którzy powołują się na tak niewiarygodne i wręcz niedorzeczne źródła, jako prawda objawiona dla swoich przekonań. Brawo.

#neuropa #oswiadczenie #bekazkatoli #wykop #homoseksualizm #lgbt
saakaszi - Na głównej znalezisko: Wśród pedofilów jest nawet 10 razy więcej homoseksu...

źródło: comment_kwncCjtApAQR9FwEfwfEe4uKY764UfKQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Po prostu uważaj na niebezpieczne ssaki, gady, płazy, ptaki, ryby, meduzy, owady, pająki, skorupiaki, trawy, drzewa, mchy i porosty. Ogółem na faunę i florę, poza niektórymi gatunkami owiec #pdk


@wykop: WTF? Pisałem tę odpowiedź pod całkiem innym wątkiem, skąd się tu wzięła?!?

@invisibleborder @QuaLiTy132: dlaczego to zaplusowaliście? Nie ma związku z tematem, odnosiło się wpisu gościa, który jechał do Australii ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz