Wpis z mikrobloga

@xXmichauXx: O jacy puryści butelkowi we wpisie za vikop peel xD

Powiem wam wszystki, że ja stawiam butelki pionowo. Oczywiście nie jedną, ale kilka różnych rodzajów i rozmiarów obok siebie, nic się nie przewraca, bo wszystko jest wyliczone, wiem jednak, że takie dzbany jak niektórzy tutaj liczą po cichu na katastrofę. Ale nigdy nie dałem im tej satysfakcji.
  • Odpowiedz
@Quimeen a ja myślę, że bardziej Twój komentarz kandyduje do miana nazwania Cie idiotą. Ludziom to naprawdę się nudzi, oceniają ustawienie butelki na taśmie.. Ja p------e
  • Odpowiedz
@Bubulon: Oczywiscie ze mozna ocenic czlowieka po tym jak kladzie butelke, zupelnie tak samo jak mozna rozpoznac idiote po tym jak parkuje. Idioci nie mysla logicznie. Jesli mozna polozyc butelke lepiej, ulatwiajac zycie sobie i innym to inteligenta osoba wybierze te opcje. Glupia nawet o tym nie pomysli
  • Odpowiedz
  • 0
@xXmichauXx jak można kupić wyrób chlebopodobny z marketu. I to jeszcze taki zwykły. Butelka jest zabezpieczona to po co robić zdjęcie z przyczajki. Jakiś fanatyk butelek kładzionych zgodnie z zasadami fizyki sie znalazł. J---ć polski zwiazek pieczywa...
  • Odpowiedz
@Quimeen dorośnij trochę, to sam dojdziesz do wniosku, że są ważniejsze rzeczy/cechy/zachowania do oceny osoby. Póki co miłej zabawy w szkole. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@mlody18:

Skoro jest zablokowana z obu stron to co w tym złego? xD


Absolutnie nic, ale wykopki muszą na podstawie najmniejszej pierdoły zwyzywać kogoś od podludzi, żeby się dowartościować xD
  • Odpowiedz