Wpis z mikrobloga

Witajta ludziszcza. Pomyślałem że jako tako ozdobie trochę te całe swoje gówno konto i będę leciutko się kierował w stronę swojej "twórczości". Między innymi chciał bym wam zaprezentować co jakiś czas swoje projekty z którymi startuje już od jakiegoś roku. Ogólnie z większą ich publikacją się wstrzymywałem... A to dlatego bo żadna moja praca nie jest dla mnie satysfakcjonująca. Bardzo rzadko się zdąży iż zdjęcia które robię czy rysunki które tworzę mi samemu się podobają. Jestem w pewien sposób chory na perfekcjonizm lecz samego siebie jak i moją pracę za perfekcyjną nie uważam. Dlatego mam do was moje Miarki i Mirabelki prośbę... Jeżeli ktoś się zainteresuje i poświęci swoje 30 sec życia na napisanie swojej opinii na temat tego co aktualnie będę ukazywał to z przyjemnością będę je czytał oraz odpowiadał na komentarze.
Bo oczywiście nie było... Również jestem otwarty na wszelką krytykę z waszej strony jak i miłe słowa "usuń konto"


Więc zaczynam zabawę i liczę na was.
#rysunek #rysowanie #sketch #sketchbook #fotografika #zdjecia #pasja #tattoo #tatuaze #tatuaze #tattooproject
Pokaszmiswojetowary - Witajta ludziszcza. Pomyślałem że jako tako ozdobie trochę te c...

źródło: comment_vFjl6BFDOaQ4PofRM0uL7gCg3IzivnKA.jpg

Pobierz
  • 11
@Pokaszmiswojetowary: anime uwielbiam, mangi, generalnie japońską kulrlture,
anime dużo oglądam zawsze mają piękne przesłanie
no i dlatego jestem zakochana w takich rysunkach XD
bardzo dobrą rękę u Cb widzę do rysunku, anime wrzuć i mnie wołaj chętnie obejrzę lubię rysunki XD
idziesz konkretnie w profesjonalny rysunek czy to pasja dla pasji?