Wpis z mikrobloga

Nareszcie! Najlepszy Doktor!

Ah, co to był za Doktor... Ludzki, targany emocjami, z ciągłym poczuciem winy, jednakże przy tym niesamowicie radosny, energetyczny i uśmiechnięty. Często było ciężko za nim nadążyć. Ulubieniec wielu towarzyszek i towarzyszy.

Z pozoru niegroźny, potrafił być niebezpieczny, gdy zagrożone było to, co kochał. Bywał bezwzględny, dlatego nigdy nie powinien podróżować sam.

Był do tego stopnia ludzki, że nie chciał zbyt szybko żegnać się z tym wcieleniem, dlatego regenerował się sam w siebie.

Flirciarz! Nawet nie do końca świadomie, ale rozkochiwał w sobie kobiety - Madame de Pompadour, Martha Jones i oczywiście Rose Tyler.


Ten, który żałował. W mgnieniu oka potrafił przypomnieć sobie, ile dzieci zginęło na Gallifrey. Wywoływało w nim to furię, a ciężar Ostatniego Władcy Czasu był nie do wytrzymania. Dlatego zawsze potrzebował kogoś, by go rozpraszał.

Najlepsze przygody, najciekawsze rozwiązania, odcinki wciągały i pozostały niezapomniane.

Jego śmierć została przewidziana, zginął przez człowieka, który pukał cztery razy... Uratował mu życie, mimo że dalej chciał pozostać w obecnej postaci i zdziałać więcej, wiele więcej.


Zawsze i na zawsze #tylkotennant

I ciekawostka na koniec, o ubiorze


Co do zakończenia to nagrano 4 wersje, każda z coraz większymi odegranymi emocjami. Klip w komentarzu!

Mały bonus! Ostatnie chwile na planie Davida Tennanta.

#codziennydoctorwho #doctorwho

Jak chcesz być wołany, daj znać w komentarzu.
@algus @MechanicznyTurek @Avmatrac @adam__adam @i_am_a_doctor @pepek614 @chwalciePana @Rience93 @malokreatywnylogin @Wrobel_1111 @Blaskun @ask_ @MalypGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @cardiv @abelel @Duckmara @kubaczka @AdelbertPeel @lunaria @Alamin24 @ostrzyjnoz @krzemusiowy @pitrah606
keira - Nareszcie! Najlepszy Doktor!

Ah, co to był za Doktor... Ludzki, targany emoc...

źródło: comment_249mqplpaoIdWXvX9UYhfecDs5NAlqXZ.jpg

Pobierz
  • 43
  • 1
@lunaria Mój też, chociaż zaczęłam oglądać serial od Dziewiątego. Zawsze wracam z sentymentem do tych serii. To wtedy zachorowałam na DW całkowicie, śledziłam informacje, aktorów, oglądałam wszystkie odcinki specjalne, wywiady, confidentiale.