Wpis z mikrobloga

w sumie to temu młodemu jakiś psycholog by się przydał. Niedługo przerzuci się na żywe koty i psy.

@Joterini: Przecież cały jego kanał jest reżyserowany i tworzony przez zupełnie inną osobę. To jest zwykły aktor, który swoją drogą zarabia całkiem fajne pieniądze.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst Wiesz skoro ma potrzebę u----------a głów i rąk pluszakom to myślę, że psycholodzy coś by w tym znaleźli. Jakieś sadystyczne skłonności pewnie przejawia.

  • Odpowiedz
@Joterini: gwoli ścisłości, chłopak w filmie jest normalny, gra wg pisanego przez inna osobę scenariusza, a sam ma niewielki wkład w to co robi na filmach. Wszystko jest tworzone tak aby wzbudziło jak największa kontrowersje i jak wyżej widać udaje im się to. Sam chłopak miesięcznie za to co robi dostaje koło 10k, a ma zaledwie 18 lat. Bardzo spoko opcja dla niego
  • Odpowiedz
Przecież cały jego kanał jest reżyserowany i tworzony przez zupełnie inną osobę. To jest zwykły aktor, który swoją drogą zarabia całkiem fajne pieniądze.


@RudyLis:
Mnie zastanawia jak dorośli ludzie mogą tego nie widzieć. Dzieci rozumiem, ale 20-latkowie nie widzą, że on gra? xD
  • Odpowiedz
Jest problem bo małe dziciaki lub ich rodzice wpisują "świerzaki" w yt żeby je zająć i w kolejke im wskoczy takie g---o. Po co jakaś 4 latka ma coś takiego oglądać... troche wyobraźni.
  • Odpowiedz
Jest problem bo małe dziciaki lub ich rodzice wpisują "świerzaki" w yt żeby je zająć i w kolejke im wskoczy takie g---o. Po co jakaś 4 latka ma coś takiego oglądać... troche wyobraźni.


@GrzegorzPorada: no to chyba tez debile z tych rodziców skoro nie kontrolują co ich dzieci oglądają... trochę wyobraźni
  • Odpowiedz
@vwb666: zwierzeta gina w rzezniach(byc moze i z ubojem koszernym)- nudy, ide spac. Krowom sa odbierane cielaki, zeby bylo mleko dla Brajanka, ktorego matce nie chce sie karmic piersia- od tego sa zwierzeta, by nam sluzyc. Ktos maltretuje zwierzeta- ech, takie zycie, co ja moge, lepiej sprawdze co u Lewandowskiej/wyniki meczu
Ktos podapala swiezaki, slodziaki i inne- tego juz za wiele, tacy sadysci nie moga chodzic po naszych ulicach!!!111
  • Odpowiedz
w sumie to temu młodemu jakiś psycholog by się przydał. Niedługo przerzuci się na żywe koty i psy.


@Joterini: eee, to bylo tak na powaznie?
Bo niszczenie maskotek(halo to nie ma uczyc i nie odczuwa), zeby wkrzucy madki i Januszy i zeby dzieci plakaly widzac to to troche co innego niz maltretowanie zywego stworzenia.
Spokojnie mozna palic maskotki i byc weganinem i wspomagac jakkas fudancje przez wsplacanie na zabiegi weterynaryjne,
  • Odpowiedz
Zawsze uważałem kruszwila za podróbkę Testowirona nie wiem czemu. Ja nie rozumiem jednej rzeczy, przecież te maskotki można wyhaczyć na chińskich portalach za grosze, czyli jednak cebula w narodzie nie taka silna.
  • Odpowiedz