Wpis z mikrobloga

@vwb666: toś ty idola gimbazy lorda kruszwila chyba nie widział. Po koszulce Armani przypuszczam, że jego naśladowca EDIT: scrolluję dalej i widzę poka mordę-to je Kruszwil
  • Odpowiedz
Jest problem bo małe dziciaki lub ich rodzice wpisują "świerzaki" w yt żeby je zająć


@GrzegorzPorada: Babcia mi opowiadała, że dawniej chłopi, którzy mieli małe dzieci, dawali im łyżkę maku żeby te smacznie spały. Możnabyło iść wtedy w pole. Ale to?! To już jest przesada! ;)
  • Odpowiedz
zeby wkrzucy madki i Januszy i zeby dzieci plakaly


@analogiczna: jak dla mnie to robienie czegoś celowo żeby wkurzyc innych i żeby dzieci plakaly to tez raczej średnio normalne jest. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@agaja: owszem, ale jednak w moim mniemaniu stoi daleko od fizycznej krzywdy zadanej zywej istocie

Ze dziecko do pewnego wieku to jeszcze przezywa to jeszcze rozumiem. Ale, ze niektorzy dorosli robia z tych swiezakow i slodziakow zywe istoty- to juz przegiecie. Dlatego wlasnie powstaja takie materialy, bo inaczej nie mialby z tego zadnej zabawy

@bdm_bq: wczoraj zajrzalam na kanal i kruszwil obiecuje, ze jak ludzi spotka i udowodnia,
  • Odpowiedz
Ale, ze niektorzy dorosli robia z tych swiezakow i slodziakow zywe istoty- to juz przegiecie.


@analogiczna: no to wiadomo, ale tu raczej nie chodzi o same swiezaki jako takie, a wlasnie o cel tej yyy....manifestacji, czy cholera wie, jak to nazwac.
Dla mnie niszczenie czegos, zeby innym zrobic na zlosc jest raz - zenujace, dwa - no mocno, mocno slabe.

Robia niektorzy o te maskotki cyrk? No robia. Ale osoby
  • Odpowiedz