Wpis z mikrobloga

W życiu przegrywa są 2 etapy, od tego jak szybko i jak bardzo przejdzie z 1 etapu na 2 zależy jego szczęście. Etap pierwszy to wyparcie faktu, że będzie sam do końca życia. Przez to podbija do dziewczyn z lepszych lig, tej samej jak i do tych jeszcze gorszych od niego. Jednak ciągle spotykają go odrzucenia i przez to cierpi. Jeśli przejdzie do etapu 2 czyli akceptacji faktu zostania samemu do końca życia, zaczyna traktować to jako coś oczywistego, może sobie spokojnie żyć, a nawet mieć koleżanki, które traktuje jako po prostu innych ludzi, a nie jako potencjalne partnerki. U każdego te przejście przychodzi w innym momencie i z inną intensywnością. Niektórzy szybko rozumieją swoje miejsce w genetycznym szeregu, inni do końca życia się motają i cierpią odrzucenia, a jeszcze inni mają etapy akceptacji okresowo przeplatane etapami wyparcia, że jednak mogą kogoś znaleźć.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #depresja #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #samobojstwo #zalesie #gownowpis
  • 17
@ZjadaczTrujki: czyli 1 etap to desperackie poszukiwanie kogokolwiek byleby tylko nie być samemu? Odstrasza to każdego normalnego człowieka wiec etap 2 jest czymś nieuniknionym ;)
@ZjadaczTrujki: bo jest różnica w podbijaniu typu „wybrałem Ciebie spośród innych bo uważam ze jesteś super” a „zagaduje do każdej laski jaka zobaczę bo bardzo nie chce być sam”
@ZjadaczTrujki: bo tak działają ludzie ze najpierw się widzi wygląd i jak ktoś jest pryszczatym karłem to ma mniejsze szanse niż wysoki przystojniak. Powiem Ci jako dziewczyna, ze jak poznawałam chłopaków na żywo to tez zwracałam uwagę na wygląd i jak koleś nie był w moim typie to skreślalam na początku jako potencjalnego faceta i nie chciałam go poznawać od tej strony. ALE... dużo siedziałam w necie na różnych portalach, na