Wpis z mikrobloga

Tyle polaczkom pokroju @Nieszkodnik wystarczy: bo mówili że były afery! że posłuchano rozmowy! A co faktycznie tam powiedziano bądź jakie to szczegóły 'afery' były faktycznie to już nieważne xD


@Saeglopur: dlaczego uważasz, że go w ten sposób postponuję? Projekcja, czy co?
@pk347: Tusk zrobił prawybory żeby zdjąć z siebie odpowiedzialność za decyzję, bo wiedział jaki będzie wynik. Pamiętam że mój ojciec w tych wyborach głosował na Radka i jak bambaryła wygrał, to wypisał się wtedy z Platformy (a od 1989 roku był członkiem jakiejś partii: Unii Demokratycznej, potem Unii Wolności, potem Platformy. Pojechał nawet na konkres założycielski Nowoczesnej, ale jak zobaczył tam Rafała Brzoskę, to się nawet nie zapisywał).
Ja Tuskowi nie mogę wybaczyć, że w prezydenckich wystawił bambaryłę Komorowskiego, a nie Radka. Wtedy Radek byłby prezydentem do dzisiaj i nawet jakby PiS wygrał parlament to by leciały weta i by nie było tego co jest.


@Jowanka: Komorowski też mógł wygrać, gdyby mu jakoś poprowadzono kampanię. A teraz Schetyna tę samą ekipę wtrynił przymusowo Trzaskowskiemu (co wiem, bo nie jest specjalną tajemnicą, a wśród ORP mamy gościa, który siedzi w