Wpis z mikrobloga

jedna rzecz mnie irytuje w tej grze. gram w master league i na palcach jednej reki mogę policzyć bramki, które NIE padły po akcji skrzydłem i "dośrodkowaniu" po ziemi które przelatuje obok każdego mojego obrońcy. jestem w połowie 2 sezonu i komputer strzela gole tylko i wyłącznie tym schematem, nie próbuje nawet rozgrywać piłki środkiem tylko jeb na skrzydło, płaska piła i tyle. nawet nie normalne dośrodkowanie na głowe tylko cały czas te holerne płaskie zagrania. czy to jest normane? nie jestem tam jakimś kozakiem, gram sobie dla przyjemności na poziomie professional, no ale ile można cały czas patrzeć na ten sam, jeden identyczny schemat.
#pes #pes2019
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bary94pl: To jest normalne. Konami z-----o tryb offline, wystarczy dać instrukcję "Wing back" dla swoich, by zażegnać stratę goli. AI w tej grze ssie niemiłosiernie. W poprzedniej odsłonie jeszcze dało się wyczuć osobliwe style różnych drużyn, a to real grający z kontry, a to barca tiki-taką, ale w tym roku coś poszło nie tak..
  • Odpowiedz
@zawykopywarka: a to szkoda najbardziej właśnie bo offline ta gra stoi. Online jest kompletnie dla mnie nie grywalna, bo wystarczy że w meczu są minimalne opóźnienia nawet nie z mojej winy, i nie ma się kontroli nad czymkolwiek, a o gameplayu a fifie to się nawet nie wypowiadam bo jak widzę tych piłkarzy koslawcow trzeci rok z rzędu, to Mi się nie dobrze robi
  • Odpowiedz
@bary94pl: offline już dawno się nie liczy, czy to 2018 czy 2019 gra z kompem jest nudna jak flaki z olejem. Graj online i tyle, częściej da się dobrze grać niż oglądać lagi, które oczywiście i niestety się zdarzają
  • Odpowiedz