Wpis z mikrobloga

#siepomaga #pomocy #bezdomnosc #londyn #emigracja #choroba #schizofrenia #pomagajzwykopem

#creepystory na samym dole

TL;DR
Zbiorka cebulionow na wyrobienie paszportu dla polskiej bezdomnej chorej na schizofrenie w londynie

To co mirki i mirabelki wspomozecie mnie w akcji pomocy polskiej bezdomnej chorejna schizofrenie w wyrobieniu jej dokumentow czyli paszportu? Potrzeba niestety £245 gdyz poprzedni utracila a byl jeszcze wazny (ktory rowniez kosztowal £245 za ktory ja jej zaplacilem ostatecznie wydajac £420 ale niewazne). Normalnie byloby wiec £90 ale przy tych okolicznosciach niestety ponad dwie stowki trzeba byloby wylozyc.

Czemu ja jej nie kupie tego paszportu? Bo zwyczajnie nie chce. Bo nie. Juz jej pomagalem x-razy i srednio co pol roku trzeba jej pomagac. Moge dac te £90 a o reszte prosze ludzi dobrego serca. Jeslibktos ma wtyki w konsulacie i w jej przypadku udaloby sie zredukowac do ceny zwyklej paszport to ok place i nie prosze o wiecej. Ale jak znam zycie to wiem ze sie nie da.

Ania mieszka teraz z nami i ja zywimy. Planujemy sie jej pozbyc ale nie chce zeby poszla prosto na ulice. Ania sama mowi ze jak tylko bedzie miala paszport pojdzie do pracy przez agencje i se cos wynajmie jakis kat.

Pisalem do organizacji #ksiazepomoze ale poki co to tylko grzecznosciowa wymiana maili z panicznym zastrzezeniem z ich strony ze ani kopiejka nie wspomoga...

Ja szczerze mowiac watpie w jej sukces dopoki nie zacznie sie leczyc ale jej tego nie mam smialosci zasugerowac.
Z drugiej strony to tez istota ludzka i ilekroc by nie upadala trzeba ja podzwignac... Chociaz zarzeka sie ze gdzies w fabryce moze pracowac...
zastanawiam sie nad forma pomocy i najlepiej jakby jakas konkretna organizacja zrobila te ew zbiorke kasy i z nia by ktos poszedl wplacic hajs do konsulatu ew jesli mam wystarczajacy kredyt zaufania przyjme kase na konto ewentualnie #kryptowaluty :)

Jak sobie pomysle ze ludzie wplacaja kase na karme dla psow a czlowiekowi tez mogliby pomoc :)

A teraz czas na creepystory:


  • 9
@100x: tez dobre ale to nie sfinansuje paszportu :) zreszta nie wierze w bozkow a modlitwa to czas stracony ale jak chcesz pomoc niepomagajac to moze wyslij linka do postu
swoim kontaktom na pejsbuku łocapie itp dobra?
@0x7C3: nie bardzo potrafie to ogarnac ale polecasz cos? i jak jest z wyplata tej kasy potem nie robia pierdyliarda problemow jak w bukmacherce? przelewaja na konto w uk jakies autoryzacje itp?