Wpis z mikrobloga

Pora się pożegnać w pewien sposób z mirko...

Dobre pół roku nie wstawiałem postów. Przyczyna? Brak czasu połączony z brakiem pamięci do mirko... Więc chyba pora na coś się zdecydować, bo wiem że jest tu kilka osób które interesują się jakkolwiek moimi startami, co jest bardzo fajne :D

Więc - od teraz posty będą tylko na https://www.facebook.com/rallyholic/

Szkoda że tak wyszło, bo jednak takie "fanpejdżowanie" mi się zaczęło od mirko, no ale nie dam rady tego ciągnąć tak dobrze jakbym chciał. Wobec tego zapraszam do lajkowania stronki, oraz (przede wszystkim) do śledzenia co się tam ciekawego ze mną dzieje :D Dzięki za ten czas przez który mój tag #gumizakolkiem zebrał prawie 200 obserwujących - nie spodziewałem się tego :D

Nadal jednak jak ktoś ma jakieś pytania to może śmiało pisać na pw, bądź na fp - chętnie odpowiem, wprowadzę w świat itd :D

Także - do zobaczenia na odcinkach! :D Mam nadzieję że teraz uda mi się częściej wrzucać jakieś ciekawe wydarzenia :D
----------------------------------------------------------------------

Dla najświeższych informacji wejdź na #snapchat rallyholic oraz zerknij na #facebook - RALLYHOLIC Dawid Jędrzejewski :D

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - Pora się pożegnać w pewien sposób z mirko...

Dobre pół roku nie wstawiałem...
źródło: comment_rkk80thEeeS2THIL7n7V3V9Vn3ajVnp4.jpg
  • 11
@heater: i tak i nie, no w sumie może jak będę pamiętał to coś będę dorzucał, ale często piszę z telefonu i nie zawsze mam czas potem siadać i przenosić...
@heater: liczę się z tym że nie każdemu to pasuje. Ten post ma głównie na celu spięcie klamra tego co na mirko postowalem, oraz żeby ci którzy się martwią brakiem aktywności wiedzieli czy żyje :D W każdym razie rozumiem :)
@DerMirker: zło nie zło, obecnie liczy się najbardziej. Stery i niestety...

@Dymass: na kleju może nie XD Ale nie obspawywalem. Natomiast obiecałem jej, że jak jeszcze jeden sezon grzecznie wytrzyma to znajdę jej miły i cieplutki złom xd