Wpis z mikrobloga

Hej ekipa!

Dzięki za takie liczne towarzystwo i wyjątkowo ciekawą zabawę wczorajszego wieczoru. W akcji wzięło 15 samochodów (jedno zostało jeszcze na nosprze) część z pasażerami co daje na oko ponad 20 osób i psa. Nie wszyscy mogli dotrzeć na Muchowiec a szkoda bo ładne zdjęcia wyszły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest parę rzeczy do poprawy jak dokładniejsza trasa na wypadek korków czy też po prostu inna trasa od miejsca a do miejsca b. Oznaczenia na tylnej szybie aby było wiadomo kto jest od nas czy też jakaś forma cb radia przez komórki. Ale to wszystko już następnym razem. Można pisać swoje gorzkie żale i propozycje tutaj lub na pw a za parę tygodni powtórzyć night drive. Propozycję punktów też mile widziane. :)

PS jakby ktoś chciał fotki to zapraszam na pw ->


#trocheruchuwkatowicach #slaskiewykoppiwo #katowice #slask #nightdrive
Pobierz gorush - Hej ekipa!

Dzięki za takie liczne towarzystwo i wyjątkowo ciekawą zabawę ...
źródło: comment_EKhBeve4iKwSurc4mOUzg1ZyOE6uCRXc.jpg
  • 37
Miałbym tam najstarsze auto XD Dobrze, że w domu siedziałem


@giepeeeees: Youngtimery są super. Także następnym razem wbijaj.

po pierwsze dawaj znać na nightdrive po Kato, po drugie czemu takie marne fury? Ile z nich jest mocna?


@kipowrot: Bo to zlot wykopowiczów lubiących jeździć nocą a nie fanów tunningu czy amatorów nocnych wyścigów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pojęcie mocna jest względne ale chyba 215 koni w
@B0SAK: diesel ;p ale nie ma co narzekać, bardzo fajne auto, dobre osiągi, niskie spalanie ;p jak swap będzie drogo to zrobię chipa na 200 koni, jak swap nie będzie drogo to można wrzucić silnik i zawieszenie i układ z st220 ;p nie orientuje się na ten moment ile by to mogło kosztować ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caribbean: Kurde sam bym sobie takiego z pakietem ST kupił, ale mam tylko zwykłego przedlifta w klekocie 130 KM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tyle dobrze, że wersja bogata xD
@B0SAK: wyposażenie jest bajeczne. Auta ma lub po modach może mieć wszystko. No nie wiem, automatycznego parkowania nie może mieć xD A tak to all. i dachu panoramicznego nie mam ;( nad czym bardzo ubolewam. Niby można ciąć dach i wkładać szyberdach, ale kto by się w to bawił w tak starym aucie, koszty pewnie też spore by były ;p
Jak chcesz to możesz być w kontakcie to jak będę sprzedawał