Wpis z mikrobloga

@ph_on_tour: mówiłeś coś o tym czy do lasu z leśną drogą mogę sobie autkiem wjechać bez problemów? żadne śmiecenie, po prostu przez las drogą leśną spokojnie przejechać. Chętnie coś takiego bym obejrzał też
@ph_on_tour: nie zapomnij o inżynierach nadzoru. No i o tym, że nie tylko absolwenci leśnictwa w LP pracują, ale też tam pracę znajdują księgowi, informatycy czy strażacy. Mnie ci ostatni najbardziej by interesowali. :)
A tak to bardzo fajny pomysł na odcinek.

@Lorenzo_von_Matterhorn: wspolprowadzę projekt netowy laswnas.com ; ) ale że kasy z tego nie ma to dorabiam na wystąpieniach i przygotowuję sobie profil na Patronite. ; )

Poza tym od 4 lat żyję z opowiadania na żywo, w szkołach, kinach, na festiwalach itp.
Gadam o Antarktyce, Ameryce Płd i Afryce (przeżyłam tam łącznie ok 4 lat)
@ph_on_tour: tak to to wiem, bardziej ciekawiło mnie co na tę chwilę robisz. Czyli jak pisałem- nie za wiele, a przynajmniej w drugą stronę (trafniej)- masz całkiem sporo czasu.
BTW długo będziesz jeszcze mieszkać w tej chatce? Myślałem, że już się wyprowadziłeś, stąd to pytanie :)
@ph_on_tour: i tak swoją drogą to po prostu nagrywaj.
Czy Steve Jobs pytał się czy zrobić iphone'a albo Andrzej Duda czy wygrać wybory? Nie, zrobili to co mieli w planach i wygrali. Spełnili swoje marzenia. TY też MOŻESZ!