Wpis z mikrobloga

Siedząc wczorajszego wieczoru w barze zwróciłem uwagę na włączony telewizor, w którym leciało sobie 4fun tv. Na dole ekranu jest sobie pasek wyświetlający smsy od widzów. Siedziałem z koleżanką i czytaliśmy przez bite 10 minut te wypociny. Były tam min. wiadomości prawdopodobnie do Sebka w Sztumie (nie wiem, może wieczorem mają na stołówce TV?):

Kochanie nie mogę się doczekać aż cię zobaczymy, będziemy z Karinkom walczyć o ciebie do końca, kocham.

Były tam wiadomości do męża/chłopaka o umierającej mamie:

Mama wróciła z badań i jest źle. Płakać mi się chce, ale jeszcze kilka badań przed nią kocham... [ten sms się przewijał na pasku chyba ze dwie minuty, opisała jakąś chorobę i to, że nie może się doczekać kiedy się spotka ze swoim misiem]

Czy nawet pozdrowienia dla całej rodziny, która pewnie przy wieczornej kolacji ogląda ten rakowy kanał i czyta smski z TV:

Pozdrowionka dla całej rodzinki, kocham Was Sarcia


No nie rozumiem tego fenomenu, zwłaszcza pisania tam wiadomości, które powinno się pisać bezpośrednio do danej osoby. Nie rozumiem też publicznego żalenia się, że mama jest chora kiedy taka wiadomość i tak w treści jest skierowana do jednej osoby, w tym przypadku był jej facet. O #!$%@? tu chodzi?

[ #bekazpodludzi | #4funtv | #telewizja | #patologiazewsi ]
U.....e - Siedząc wczorajszego wieczoru w barze zwróciłem uwagę na włączony telewizor...

źródło: comment_C0esNQBM7csqYJqUYSPzU3tK5KN65cWL.jpg

Pobierz
  • 4