Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: a on ją prowadził? Mało wiem na ten temat, ale znalazłem ciekawy komentarz w necie (opinia o książce):

"(...) Mam jednak wątpliwości co do taktyk pana Gacy. Gdy przeczytałam, że pomimo tego, że aktorka jest słaba, nadal ma chudnąć - na zapas bo potem będzie tyć - dla mnie to paranoja. Lekarz jednak powiem słuchać pacjenta. (...)"


Inny ciekawy
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Konrad Gaca pomógł schudnąć wielu osobom. Dzięki niemu Iwona Pavlović zrzuciła 12 kg, a Dominika Gwit aż 50.

Dominika Gwit była jednak najsłynniejszą gwiazdą, która współpracowała z Konradem Gacą. W 2016 roku przeszła spektakularną metamorfozę. Kiedy tylko zobaczyła na wadze 104 kg, wiedziała, że musi skorzystać z pomocy specjalisty:

Wiedziałam, że przy takiej nadwadze muszę skorzystać z pomocy specjalisty. W ręce wpadła mi książka Konrada Gacy. Postanowiłam z nim
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: Tez slyszalem, ze te diety gacy to marketing nastawiony na januszow. Jak dostalem jego ksiazke z przepisami w orezencie to juz wiem czemu ludzie nie moga diety utrzymac. Jadlospis i nawyki wywrocone o 180 stopni. Tez schudlem 50kg, samodzielnie :) W tym nie ma jakiejs mega filozofii, a czas odgrywa najmniejsza role bo niezdrowym jest nagla utrata mega masy.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: > Już po trzech miesiącach diety i ćwiczeń była lżejsza o 25 kg. Podczas współpracy z ekspertem od zdrowego stylu życia, schudła w sumie 50 kg. Przeszła na dietę, jadła regularnie. Ćwiczyła 3-4 razy w tygodniu od samego początku odchudzania. Aktorka była bardzo zadowolona ze swojej przemiany. Mówiła, że zaczyna nowe życie. 

Dieta jest pozbawiona soli, cukru i alkoholu. Dania przyprawiam ziołami. Jadłospis na każdy dzień i dokładne gramatury
  • Odpowiedz