Wpis z mikrobloga

Religia to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. Pomyślcie tylko.

Religii właściwie udało się przekonać ludzi, że istnieje jakiś niewidzialny człowiek, który żyje w niebie, obserwuje wszystko co robisz każdej minuty i każdego dnia! Ma listę 10 rzeczy których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce: pełne ognia, dymu, swądu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś żył i cierpiał, palił się i dusił, krzyczał i płakał przez całą wieczność, aż do końca czasu.

Ale on cię kocha! On cię kocha i chce twoich pieniędzy. Bo mimo że jest wszechmogący, doskonały i wszechwiedzący, to jakimś cudem zawsze ma problemy z kasą.

#bekazkatoli #gimboateizm #heheszki
prawarekasorosa - Religia to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. Pomyślcie...

źródło: comment_ODBPHsaEGBSGz2ahDdXYvEbjSsCcCD56.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
A tak poza tym to nie Bóg ma piekło, tylko pierwszy upadły anioł, Lucyfer.


XD

Plując w czyjąś stronę miej chociaż podstawy na temat tematu który negujesz


@v1lk: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Świetny popis :)
  • Odpowiedz
@dendrofag: nie zabijam,nie kradne, nie cudzoloze ale jednoczesnie nie wierze i nie neguje tych ktorzy mają odmienne poglądy, czemu mam przez to cierpieć do konca swiata? Staram sie żyć według własnej moralności nie robiąc drugiej osobie krzywdy, traktuje innych jak sam chciałbym byc traktowany a mimo to mam trafic na wieczne meczarnie? To jest chore i absurdalne.
  • Odpowiedz
oby w życiu nie przyszedł moment że będziesz krzyczeć o pomoc w tłumie A nikt nie przyjdzie


@v1lk: To brzmi jak opis tego co się działo i dzieje z ofiarami pedofilii i ich rodzinami zaraz po tym jak kuria wysłała do nich informację, ze w sądzie wygrają, bo mają lepszych prawników, i wolą zamieść sprawę pod dywan.

A potem biskup przenosi pedofila do innej parafii, Arcybiskup mówi, że może i "problem" jakis tam istnieje ale to wina dzieci szukających
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa:

Oj nie, ja trafie do piekła za sam brak wiary w Boga i jego zasady.

Oj tak, Bóg daje ci wszelkie niezbędne środki do tego żebyś się nawrócił. Jeśli tego nie robisz to tylko dlatego że stawiasz tej wielkiej łasce świadomy opór. Ten opór jest wynikiem twojej jak najbardziej suwerennej decyzji, do której masz pełne prawo. Tak jak morderstwo dla mordercy kradzież dla złodzieja czy zdrada dla cudzołożnika jest to kwestia Twojej decyzji.

Mafiozo tez chce dla
  • Odpowiedz
trzeba by było mamusi i tatusiowi powiedzieć, lub komukolwiek z rodziny, strach was zje A presja społeczna wysra i tyle z tego będzi


@v1lk: Cieszy Cię to, że presja społeczna sprawia, że ludzie niewierzący postępują przeciwko sobie, bo reszta katolików a nawet rodzina naciska na to, żeby pozostali we wspólnocie?

Jak Ci się to tak podoba to może wstąp do jechowych?
  • Odpowiedz
młodzi to kto, dzieci 20lvl-? To nie ludzie


@v1lk: XDDDDDDDDDDDDDDDD

Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40)


Prawdziwy z Ciebie patochrześcijanin
  • Odpowiedz
@martwy_kotek śmieszy mnie to że jaja macie tylko w Internecie gdy udajecie anonimowych na forum ze śmiesznym obrazkami (σ ͜ʖσ) A w życiu rzeczywistym boicie się opinii innych ludzi, która dla Was (w Internecie) i tak się nie liczy.

I kto tu ma bardziej zakręcone w bani?

W Boga wierzę i swojej wiary się nie wstydzę, a co myślą inni to mam gdzieś
  • Odpowiedz
mieszy mnie to że jaja macie tylko w Internecie gdy udajecie anonimowych na forum ze śmiesznym obrazkami (σ ͜ʖσ) A w życiu rzeczywistym boicie się opinii innych ludzi, która dla Was (w Internecie) i tak się nie liczy.


@v1lk: lol, teraz piszesz o kim?

Dlaczego nie odpowiadasz na moje komentarze, tylko wymyślasz sobie grupę ludzi do której wrzucasz wszystkich
  • Odpowiedz
krzyczeć w tłumie oznacza coś innego, możesz to rozumieć na swój sposób wisi mi to, dla mnie to krótka definicja którą i tak wyśmiejesz lub podważysz na swój sposób, nie ma sensu kontynuować


@v1lk: ja czekam na twoje odniesienie się dalej do tego jak zostały potraktowane ofiary pedofilii i jak chrześcijańskie miłosierdzie wpisuje się w to, że zamiast bronić dzieci, instytucjonalnie broni się pedofili.

Mam nadzieję, że to nie jest
  • Odpowiedz
bo trochę nie ma sensu kłócić się z kimś kto nie wierzy, to jak przysłowiowa walka z wiatrakami, nic nie wnosi A tylko psuje atmosferę.


@v1lk: rodzinom skrzywdzonych dzeci udzielasz podobnego wytłumaczenia?
  • Odpowiedz
@martwy_kotek chyba jest, bo ja głową kościoła nie jestem, a moje zdanie mało się liczy i nie wydaje mi się że dało by cokolwiek do rozmowy ()

Powiem Ci tak, w tej samej chwili co u nas walczy się z kościołem, w innych krajach dorośli biorą śluby z dziećmi, w innej części świata ktoś je psy A z kotów robi sobie rękawiczki, lecimy dalej i
  • Odpowiedz
Oj tak, Bóg daje ci wszelkie niezbędne środki do tego żebyś się nawrócił. Jeśli tego nie robisz to tylko dlatego że stawiasz tej wielkiej łasce świadomy opór.


@dendrofag: Oj tak, Mafiozo daje Ci wszelkie niezbędne środki do tego żebyś mu płacił. Jeśli tego nie robisz to dlatego że stawiasz tej wielkiej łasce świadomy opór. Ten opór jest wynikiem twojej jak najbardziej suwerennej decyzji, do której masz pełne prawo. Tak jak morderstwo dla mordercy kradzież dla złodzieja czy zdrada dla cudzołożnika jest to kwestia Twojej decyzji.

Nie wiem jakiś ty mafiozów znasz, bo wszyscy o których słyszałem interesują się raczej wyłącznie
  • Odpowiedz
chyba jest, bo ja głową kościoła nie jestem, a moje zdanie mało się liczy i nie wydaje mi się że dało by cokolwiek do rozmowy


@v1lk: oki, czyli milczymy dalej, a dzieci niech krzyczą, ja #!$%@?, jak możesz być chrześcijaninem i być tak #!$%@? biernym wobec krzywdy innych, to mi jako katolikowi się w pale nie mieści. Serio. Zamiast zwracać uwagę na patologię w swojej instytucji próbę naprawy odbierasz jako atak

Będę sie modlił o twoje nawrócenie, bo zamiast do Boga modlisz się do
  • Odpowiedz