Wpis z mikrobloga

@Stonee: po co ktoś miałby wieszać książki jako papier toaletowy, to drogie i niewygodne. Tak samo trochę smutne niszczyć i znieważać symbol równości wszystkich ludzi, ja tam równość sobie cenię, no ale jak czyjś prywatny i chce to czemu nie. I nie wiem jak to w ogóle się ma do powieszenia obrazów na drzwiach.
@NaBu1908: #!$%@?, do kosciola jakis czas nie chodze, ale moze sie troche szanujmy. Po #!$%@? sie #!$%@? w czyjas świętość? Co wam to daje?

To coś jakby namalować portrety Twojego starego i Twojej starej i powiesić na drzwiach od kibla w barze. Nie wiem czy legalne czy nie, pewnie legalne bo to tylko obraz. Ale najważniejsze pytanie - po #!$%@??
@robert5502: Trolling całkiem spoko ale miejsca z takim kiblem na pewno bym drugi raz nie odwiedził bo to kompletny brak szacunku do części klienteli, a przez to skrajny nieprofesjonalizm. Za takie coś musi odpowiadać jakiś #!$%@? gimboateusz, a od zacietrzewienia i fanatyzmu należy trzymać się z daleka w świecie rzeczywistym (w necie inna sprawa, bo katole się fajnie bulwersują xD).