Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wyruszyć dziś z tagiem #ciekawostkizestulejki

Czy wiecie ,że te dla kobiety korzystniejsze jest bycie samotną niż tworzenie relacji z przegrywem ?
Te wszystkie samotne różowe które widujecie na codzień one nie są samotne bo do nich nie podeszliście, one są samotne bo nie podszedł do nich odpowiedni Chad. One nie czekają na stulejarzy, przegrywów, karłów, biedaków i wolą żyć nadzieją spotkania tego 'odpowiedniego' faceta z dobrymi warunkami fizycznymi, psychicznymi, majątkiem i pozycją społeczną, niż związać się z byle kim.

#przegryw #stulejacontent #tinder #rozowepaski
  • 28
  • Odpowiedz
@Picfan: przed 30 jakos miały co jeść ;) w tym wieku zaczynają myśleć o dziecku i z tego powodu powiedzmy 'wiążą' się z przegrywami. Warto zauważyć ,że częste są rozwody u kobiet które męża 'znalazły' po 30, dlatego ,że później i tak stwierdzają ,że lepiej być samotną i czekać na chada niż być z przegrywem
@subban: myślę ,że jest ich na tyle mało ,że można ich istnienie pominąć(
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale: A skąd ta wiedza o rozwodach? Zawsze wydawało mi się i z obserwacji widzę, że rozpadają się małżeństwa, które były zawierane w okolicach dwudziestki. Taki człowiek pow. 30 lat to już ukształtowany jest, wie czego od życia chce i jak ma wyglądać przyszłość. Młodzi się pobierają, niewiele wiedząc o życiu, potem przychodzi dorosłość, odpowiedzialność i zapala się lampka w głowie, że nie zdążyli się wyszaleć, poznać innych itp.
  • Odpowiedz
@linca_pau: Z moich obserwacji.
Oczywiście nie zawsze związek kobiety która wzięła ślub po 30 kończy się rozwodem bo jeśli znalazła odpowiedniego faceta który nie był przegrywem to nie ma powodów aby się z nim rozwodzić w końcu znalazła to czego szukała
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale: A dla przegrywa to inaczej? Nigdy, nawet jeśli dopadnie mnie chandra-gigant nie zwążę się z kobietą z dużą nadwagą. Duży nos przeżyję, kacze nogi też, obwisłe cycki przejdą, pieprzyk nad wargą nie ma sprawy, łamiące i przetłuszczone włosy też, ale #!$%@? jak ma łydki grube jak moje uda a uda jak mój pas to pas.

Jak na ulicy widzę, parę: gość + słoń to wiem, ze to despera na
  • Odpowiedz
One nie czekają na stulejarzy, przegrywów, karłów, biedaków i wolą żyć nadzieją spotkania tego 'odpowiedniego' faceta z dobrymi warunkami fizycznymi, psychicznymi, majątkiem i pozycją społeczną, niż związać się z byle kim.


@a_ja_wole_rogale:
A jak nie spotkają to umierają bezdzietnie i ich geny na zawsze wyparowują z tego świata. Nazywasz to lepszą alternatywą? Bo z racjonalnego punktu widzenia to jest najgorsza strategia reprodukcji jaką można obrać.
  • Odpowiedz
@Flypho: To ,że nie przekażą swoich genów dalej jest lepszą alternatywą niż gdyby miały przekazać złe geny - naprawdę tego nie rozumiesz i nie widzisz? Gdyby każda jednostka reprodukowała się jak leci połowa ludzkości była by upośledzona, ulana lub karłowata a tak na całe szczęście nie jest
  • Odpowiedz
Gdyby każda jednostka reprodukowała się jak leci połowa ludzkości była by upośledzona, ulana lub karłowata a tak na całe szczęście nie jest


@a_ja_wole_rogale:
Słyszałaś kiedyś o czymś takim jak selekcja, np. selekcja naturalna? Poczytaj o tym, to się dowiesz, że ludzkość się właśnie w ten sposób reprodukowała - jak leci, a to, że wyglądamy jak wyglądamy jest efektem m.in. środowiska, które miało wpływ na przeżywalność. Nieprzekazanie swoich genów dalej to
  • Odpowiedz
@Flypho: bycie bezdzietnym w pewnych sytuacjach to niekoniecznie to najgorsza strategia. Owych strategii jest calkiem sporo. Jesli taka stara panna ma kilkoro rodzenstwa (praktycznie jej geny bo i jej rodzicow - tylko w innych złożeniach) a oni maja dzieci to cala linia genetyczna moze przetrwac. Zwlaszcza jesli rodzice dzieci maja ciocie z duza iloscia czasu i srodkow do pomocy ktora pozniej zajmie sie starszymi odciazajac dzieciate rodzenstwo. Trudno o taka
  • Odpowiedz