Wpis z mikrobloga

Jak sie jesień zaczeła to zacząłem #!$%@?ć #sztukiwalki dla lepszego samopoczucia, inaczej bym #!$%@? bochatyrnął bo już nawet spać nie mogłem myśląc ciągle o zmarnowanym życiu. Znalazłem #!$%@? hobby wymagające kontaktu z innymi ludzmi, za soba mam prawdziwe randki z prawdziwymi lochami, wlasciwie jedną ale przynaniej coś sie zmienia i nie stoje w miejscu. Każdy spierdox powinien #!$%@?ć SW siłownia to #!$%@? chociaz moze byc dobrym dopełnieniem. Czytajcie(literatute faktu żeby nadrobić brak doświadczenia życiowego) i bądzcie ostrzy jak brzytwa, wychodzcie ze strefy komfortu, szybkie randki, robienie fot u amatorki lochy w moim wieu, pierwsze randkowanie na 25lvl. Ile ja sie #!$%@? mać najadłem żeżuncji aż czasami przeklinam pod nosem albo wstaje i musze sie przejść przez to nieprzyjemne uczucie. Każde takie doświadczenie powoduje że jestem mądrzejszy. Działajcie TERAZ.
#przegryw #tfwnogf #depresja #tinder #mikrokoksy
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@diesel_musi_dymic: dobra przestan #!$%@? wiadome jest ze ma sie praktycznie zerowe szanse z kims kto wie to noz i wie jak go uzyc ale mirek tu pisze zeby ruszyc dupe i cos ze soba zrobic a nie #!$%@? od rzeczy A PO CO, A NA CO TO, LEPIEJ GRZEBAC PALCEM W DUPIE, A NA CO MI TAM MACHANIE LAPKAMI ...
Postaw kogos kto trenuje 3 lata a kogos kto nie trenowal
  • Odpowiedz
@JudaszowyBudyn: Ale po co trzymać gardę jak masz broń od tego żeby patusów atakujących likwidować w szybki sposób xD Zabolało, że sztuki walki są nic nie warte i takie kozaki zostałyby łatwo zniszczone przez piwniczaka z nożem XD Żebyś nie wiem jak się ustawił i jaką gardę trzymał to taka maczeta ogrodowa skutecznie przecina wszystkie przeszkody xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diesel_musi_dymic: czyli jak wyskoczy na ciebie ksiadz z kosa i bedzie chcial ci go zamontowac w ciele to co bedziesz robil? Probowal przechwicic noz (tego mozesz nauczyc sie na sali) czy a #!$%@? XD nie mam szans to niech mnie jebnie po co sie bede szarpal

  • Odpowiedz