Wpis z mikrobloga

Jak sie jesień zaczeła to zacząłem #!$%@?ć #sztukiwalki dla lepszego samopoczucia, inaczej bym #!$%@? bochatyrnął bo już nawet spać nie mogłem myśląc ciągle o zmarnowanym życiu. Znalazłem #!$%@? hobby wymagające kontaktu z innymi ludzmi, za soba mam prawdziwe randki z prawdziwymi lochami, wlasciwie jedną ale przynaniej coś sie zmienia i nie stoje w miejscu. Każdy spierdox powinien #!$%@?ć SW siłownia to #!$%@? chociaz moze byc dobrym dopełnieniem. Czytajcie(literatute faktu żeby nadrobić brak doświadczenia życiowego) i bądzcie ostrzy jak brzytwa, wychodzcie ze strefy komfortu, szybkie randki, robienie fot u amatorki lochy w moim wieu, pierwsze randkowanie na 25lvl. Ile ja sie #!$%@? mać najadłem żeżuncji aż czasami przeklinam pod nosem albo wstaje i musze sie przejść przez to nieprzyjemne uczucie. Każde takie doświadczenie powoduje że jestem mądrzejszy. Działajcie TERAZ.
#przegryw #tfwnogf #depresja #tinder #mikrokoksy
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diesel_musi_dymic: przechwycenia sa mozliwe nawet i te z przylozonym nozem od tylu na tetnice szyjna wiem co mowie bo sam sprawdzalem na elektrycznym nozu
Ale widac ze zbedna jest z toba dyskuja jak jedyne bojki i walki to widziales chyba w szkole i to jak ci koledzy kanapki zabierali...

  • Odpowiedz
@JudaszowyBudyn: Jeszcze na tetnice przechwycisz xDDD Teraz to już wiem, że z jakimś amatorem sztuk walki rozmawiam, tylko gorzej bo masz złudne poczucie bezpieczeństwa czyli coś przed czym wszyscy trenerzy przestrzegają. Walczyłbym bo nakazuje instynkt ale miałbym takie same szanse jak ty albo i większe bo nie lekceważę przeciwnika. Skończ waść wstydu oszczędź. Nigdy z kimś kto ma nóż się nie mierzyłeś
  • Odpowiedz
@diesel_musi_dymic: Wiadomo że są sytuacje, w których nie będziesz w stanie się obronić, możesz być #!$%@? komandosem Gromu, jak dostaniesz kosę od losowego sebiksa z zaskoczenia to nic ci nie pomoże. Ale w przypadku agresji nie nastawionej na zabicie cię na miejscu masz realne możliwości taką agresję odeprzeć
  • Odpowiedz