Wpis z mikrobloga

PRAWAK KATOLIK - jest za karą śmierci mimo że piąte przykazanie mówi inaczej, nie szanuje kobiet, twierdzi że aborcja to zabójstwo a o pozbyciu tasiemca już tak nie mówi,nie szanuje innych, jest homofobem, antysemitą mimo że czci króla żydowskiego, gardzi uchodźcami mimo że ma szanować bliźnich,wierzy w bajki.

LEWAK ATEISTA - jest przeciwny karze śmierci, szanuje każdego człowieka bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy orientację, szanuje kobiety dlatego jest za aborcja, chętnie pomaga innym, uważa że Biblia to słaba fikcja literacka.

WYBÓR JEST PROSTY.

#neuropa #4konserwy #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 51
@idewons

jest za karą śmierci,


Już tutaj przestaje traktować serio taką osobę

nie musi szanować każdego człowieka, bo na szacunek trzeba sobie zarobić;


Czyli każdy prawak ateista nosi na plecach kartkę za co i ile otrzyma się od niego szacunku a tak to od razu gardzi każdą napotkana osobę...

jest przeciwko aborcji za publiczne pieniądze;


Czyli lepiej dać umrzeć kobiecie którą na aborcję nie stać niż pozwolić jej żyć? Tylko prawak mógł
jest przeciwny karze śmierci


@JAI2L9LAD: Już tutaj przestałem traktować serio taką osobę.

Czyli każdy prawak ateista nosi na plecach kartkę za co i ile otrzyma się od niego szacunku a tak to od razu gardzi każdą napotkana osobę...


Słowo "obojętność" zapewne nie jest ci znane.

Czyli lepiej dać umrzeć kobiecie którą na aborcję nie stać niż pozwolić jej żyć? Tylko prawak mógł takie gówno napisać


Miałem na myśli aborcję na życzenie.
@3Jet na wykopie wciąż aktualny

@idewons nadal piszesz bzdury, ktoś kto ma wpadkę, długi i nie stać jej na utrzymanie siebie i ma chęć zrobienia aborcji bo inaczej czeka ją nic innego jak bezdomność z dzieckiem też byś traktował jako aborcja na życzenie? Jak tak to jesteś głupi.
@kulass wystarczy użyć Google ale nie mam zamiaru licytować się tym co naziści z ONR robią a czego antifa nie robi bo mam w nosie obie organizacje. Może nie w nosie. Wciąż onr ma zbyt silna pozycje w Polsce i przychylność władz dlatego powinno sie ich krytykować jak najwięcej. Powinien to być obowiązek każdego szanującego się Polaka.