Wpis z mikrobloga

system dobierania graczy w tej grze na placementach to #!$%@? poezja:
(solo standard) dobiera mi do drużyny 2 graczy na poziomie nie wyższym niż Silver 2, którzy mega średnio ogarniają grę i tytuł "Ball Chaser" idealnie do nich pasuje, a przeciwnicy? taki sam poziom, może przynajmniej podobny? taki #!$%@?, gracze z tytułami Rocketeer (co daje do zrozumienia że rozegrali w tę grę co najmniej 3 razy tyle co gracze z mojej drużyny) i co najmniej platyny z poprzedniego sezonu... witam elo hell, już dostałem silvera po placementach i ciekawie się będzie z niego wychodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rocketleague
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kubsior: też bym się #!$%@? na innych, gdyby nie to że kompletnie jestem bez formy. Ludzie cofaja się do własnej bramki i w 2v2 zostaje sam w ataku. Whiffują puszczają szmaty nie widzą pola...

Problem mój jest taki że sam tragicznie whiffuje, źle się ustawiam w obronie, za późno dołączam do ataku (niby jak mam Ball chasera w drużynie to #!$%@? co można przewidzieć, no ale mimo wszystko...), ogólnie moja gra
@Kubsior: A jaką miałeś wcześniej rangę i ile meczów wygrałeś? Bo grając 10 meczów o rangę to rzadko kiedy dostanie się gorszą rangę niż w poprzednim sezonie.
Teraz jeszcze nie grałem, ale w poprzednim sezonie jak miałem Diamenta 3 to nawet po wygraniu tylko 4 meczów dostałem diamenta 3. A jak miałem z 7 wygranych czy więcej to zawsze ranga wyższa niż wcześniej.
wracając do mojego ostatniego komentarza tutaj: zagrałem dzisiaj rankeda solo standard, jeden gracz był afk i straciliśmy 2 bramki, wrócił i zrobiliśmy comeback na 2:2, a po bramce w dogrywce na 2:3 dla nich napisał "not my fault" XD