Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moim największym #!$%@? (oprócz #!$%@? mordy) jest kompletny brak zdolności manualnych.Nie mówię tutaj o rąbaniu drzewa czy majsterkowaniu. Chodzi mi o proste rzeczy. Też tak macie? Ostatnio za radą wykopków postanowiłem się usamodzielnić. 25lvl więc czas wynająć kawalerkę. I się zaczęło.

Gotowanie to prawdziwe utrapienie, nie potrafię w zasadzie nic smacznego zrobić oprócz jajecznicy i kanapek xD Kończy się na tym, że na śniadanie jem jajecznice, obiadki jem w stołówce firmowej, a na kolacje #!$%@? tosty. I tak codziennie. No powiecie, że ty nie będziesz gotował tylko różowa. Ale co ja potencjalnemu różowemu paskowi mogę zaoferować jak nic nie umiem? Dzisiaj znowu wracam do mieszkania i kaloryfery mi syczą jak #!$%@?. Czytałem, że trzeba odpowietrzyć, ogarnąłem szybki filmik na YT ale nawet tego nie umiałem zrobić. Jak się do cholery nauczyć tych wszystkich rzeczy? Jak nabrać skilli w grze zwanej życiem skoro pierwsze lvle się #!$%@?ło? Czy jest dla mnie jeszcze jakiś ratunek? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania
Co do gotowania - nie każdemu się udaje gotować sensownie ;) poszukaj w necie prostych przepisów (często nazywanych studenckimi) omijając gównoprzepisy z parówek da się znaleźć parę prostych, ale.smacznych rzeczy. Im więcej ugotujesz, tym lepiej Ci będzie szło ;)
@AnonimoweMirkoWyznania:

a jak myslisz, inni się nie uczą? Rodzą się ze wszystkimi skilami? Jedno się udaje ogarnąć od razu, inne rzeczy nie. Ja nie czaję, czemu wy się tak od razu podajecie i wątpicie w siebie w tak masakrycznie szybkim tempie. Gotować się uczyłam w wuj czasu, #!$%@?ąc obiad na maxa, leciał do kosza i tyle. Nie miałam neta i yt, tylko książki kucharskie kuchnia staropolska tłusta i wyszukana i bliska
@AnonimoweMirkoWyznania: Wielu rzeczy można się nauczyć. Ja się wyprowadziłem od rodziców w wieku 21 lat teraz jestem lvl 36 i jestem w szoku jaka łamagą kiedyś byłem w ogólnych kwestiach domowych. Dziś potrafię gotować, wszystko wysprzątać, a nawet machnąć mały remont w mieszkaniu. Z biegiem lat wszystkiego się nauczysz.
@AnonimoweMirkoWyznania: no ja sobie machnąłem półeczkę stojącą. Robiłem pierwszy raz i wyszła brzydka, krzywa i w ogóle nogi się jej ruszają. I tak stoi w szafie, więc nikt nie widzi, ale mam satysfakcję z niej. Dopóki czegoś nie spróbujesz zrobić i nie schrzanisz to się nie nauczysz. Potem robisz jeszcze raz, jeszcze raz i za którymś razem ci wyjdzie.