Wpis z mikrobloga

Człowiek chce obejrzeć znowu coś ciekawego a tu w ryj strus rzuca gniota, 23 minuty #!$%@? o niczym. Dość. Rozpoczynam dywersje. Każdy filmik pasożyta będę zgłaszał. Celem będzie zbanowanie mu kanału. Może trafi coś do tej pustej lepetyny. Niestety niemiecki ma swoje życie a innych redaktorow nie będzie więc trzeba chociaż spróbować wymusić na nich zmianę formy. Zachęcam ciepło was również do zgłaszania filmów.
#kononowicz
  • 14
  • Odpowiedz
@PZt37: oczywiście, że można ale jak z nim gadałem to #!$%@? o tym że on z nim nie nagrywa bo to JEGO KANAŁ i ze jest spokój i kultura. Druga sprawa, że nie każdy ma numer a zgłosić może ktokolwiek bez większego wysiłku. Ale też dobry pomysł i to uczynię
  • Odpowiedz
@PZt37: Być może sugestie o preferencjach widzów pojawiły się. Ja jednak widzę autosugestię Majora, zerkającego cyklicznie na liczbę sup-sup-kskrybentów i like'ów. Były przypadki, kiedy za dislike'i usuwał filmy, a po telefonach fanów na kolejnym chwalił się, że ukarał wielbicieli :-)
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: był redaktor meksykano, jest teraz niemiecki dla konona - dziwię się, że żaden jeszcze nie ryknął na j00ra na filmiku, aby trochę spasował jak drze japę na kśka, bo widać, że ten się jego ewidentnie boi jak jedzie dla jego jak po szmacie...
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: Na strusiu nic się nie da wymusić bo on sam niczego innego nie jest w stanie wymyślić. Przecież to testowanie jedzenia to wymyślił Niemiec.
Struś potem wszystko centralnie zmałpował. Sam nie jest nic w stanie wymyślić, nawet tego żeby połazić z kamerą po Białym.
Oni obaj z Kononem są jak małpy, zero własnej inwencji czy pomyślunku, dopiero jak ktoś coś wymyśli to odgrywają różne sceny.
  • Odpowiedz
@BaoBao45:
Ludziom podobaly sie filmiki z bananowo- truskawkowym bigosem albo kababem w kapusniaku. Nie sadze ze ktokolwiek zachecal go do nagrywania polgodzinnych bredni i jedzenia z psiej michy w obecnym ksztalcie
  • Odpowiedz
Major obiecał mi już z miesiąc temu, nagrywać filmiki z pleneru i robić lajty na dworze. Nawet dostał internet bezprzewodowy od widza. Niestety, do tej pory, nie widać by te plany się ziściły.
  • Odpowiedz