Wpis z mikrobloga

Dawne dobre wspomnienia można zachować i żyć ze świadomością że mija się na ulicy ludzi z którymi chodziło się przez 9 lat do szkoły a teraz udajemy że się nie znamy. Mówię tutaj chociażby o użytkowniku z nickiem @Tygrysek666 który chodził ze mną przez 6 lat do podstawówki a potem 3 lata do gimnazjum. Teraz jak mijam go na ulicy to patrzy się przed siebie udając że nie poznaje albo że po prostu nie widzi. Najśmieszniejsze jest to że przez te 9 lat raz on przychodził do mnie, raz ja do niego, chodziło się na piłkę, kosza itp. Pożyczało gry, dawało spisywać prace domowe przed lekcjami i ściągać na testach. Pożyczało wzajemnie kasę i chodziło na imprezy, zrywało z lekcji a teraz taki człowiek udaje że nie poznaje. Miesiąc temu spotkałem go jak szedł z jakimś nowym koleżką to odstawił ładną sztukę szekspirowską bo wyjął komórkę i idąc udawał że właśnie sprawdza coś strasznie ciekawego i mnie nie widzi xD To tylko pokazuje ile są warte te wszystkie śmieszne znajomości zawierane mając po naście lat albo mniej. Wy też tak macie?

#darkwarez
#szkola
#gimnazjum
#podstawowka
#liceum
#przyjazn
  • 4