Wpis z mikrobloga

Na #linkedin wyskoczył mi dziś artykuł o tym jak #!$%@? rozwiązaniem jest praca w #openspace . Oczywiście pracownicy operacyjni piszą, że głośno, że cały czas się ktoś kręci, że ktoś zagląda i wymieniają co złe i że to nie jest dobre miejsce dla każdego. Komu było dane pracować na takim openspace ten wie jaka to padaka. Ale wtem - dzbany z #hr wpadają z analogiami, że mówienie iż openspace jest złym rozwiązaniem to tak jak kiedyś porównywano rockandroll do muzyki szatana xD #korposwiat #heheszki
dorszcz - Na #linkedin wyskoczył mi dziś artykuł o tym jak #!$%@? rozwiązaniem jest p...

źródło: comment_XCe0E4HEBvyxpx9oq18fT4eIviXqiJ4T.jpg

Pobierz
  • 15
@dorszcz: To chyba zależy od pracy. Na słuchawce open-space jest dobry, bo zawsze można do kogoś gębę otworzyć jak nie ma nic do roboty, ale na stanowiskach specjalistycznych jak ktoś ciągle ci zagląda w monitor i zagaduje, to może rzeczywiście przeskadzać.
@beesAreAwesome: wszystko ma swoje plusy i minusy. Ale przypomniał mi się post sprzed paru tygodni, który pokazywał odrealnienie hrowcow od potrzeb ludzi - tam bylo, że jak ktoa pisze do Ciebie z ofertą to chcesz w tytule firma, miejsce pracy, stanowisko i wynagrodzenie, a hrowcy #!$%@?, że nie bo musi być miejsce na rozmowę z nimi i w takiej sytuacji może być tak że ktoś nie zaaplikuje bo mu się coś