Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gwiezdna: jest na prawdę bardzo fajnie :) dochodzi Ci uczucie, którego nigdy wcześniej nie miałaś i jest cudowne. Ludzie zawsze mówią tak, żebyś przypadkiem nie miała lepiej od innych. Jedyne co mogę poradzić to się wyśpij przed porodem zlXD
@DoubleL dzieki :) ja wierzę, że będzie super bo mam znajomych ze świetnymi dzieciakami i widzę ile to frajdy. Trzeba po prostu umieć być fajnym rodzicem :)
A z tym spaniem to juz teraz tragedia, mam w brzuchu małą kung fu padnę i nic nie pomaga xD
@gwiezdna: bo to takie #!$%@? - "hehe, przeżyjesz to zobaczysz". Fakt jest taki że nawet zmęczenie i niewyspanie da Ci olbrzymią radość i satysfakcję. Jak kładę się spać obok syna po całym dniu w trybie zabawa/praca/zabawa to od razu wszystko złe ze mnie odpływa.
@Vladimir_Kotkov fajnie :)
ja mam tylko nadzieję, że nadal dam radę popracować z domu :) nie całe 7h ale chociaż 4-5 i wtedy będzie dla mnie pełnia szczęścia i spełnienia:) tylko o to się lekko obawiam a z całą resztą wiem, że ludzie lubią lekko tragizowac i straszyć.
@gwiezdna: na początku będzie super - dziecko tylko leży zablokowane w trybie jedzenie/kupa. Potem zaczynają się schody, bo im więcej aktywności, tym mniej czasu dla siebie - trzeba mieć oczy dookoła głowy. W tej chwili Młody ma 2,5 roku i każdy home office wygląda tak samo - mam możliwość odpisać na maile albo cokolwiek zrobić tylko jeśli zechce udać się na drzemkę, albo spacyfikuję go 30 minutami świnki Peppy. W przeciwnym