Wpis z mikrobloga

Jak odpowiednio dobrać kurtkę motocyklową tekstylną? Powinna ona lekko uwierać (ograniczając nieco swobodę ruchu jak stoję, ale przy pozycji jak na moto wydaje się być ok) czy nieco luźniejsza? Leży w sumie trochę jak garnitur szyty na miarę. Kurtka nie ma żadnej regulacji poza pasem, a nie wiem czy dobrze wybrałem rozmiar. ¯\_(ツ)_/¯
#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Sm3rf1k: Kombi skórzane chcę kupić w przyszłym sezonie. Tekstylną kupiłem do latania po okolicy, tylko nie wiem czy dobry rozmiar wybrałem czy jechać w przyszłym tyg i sobie zamienić na nieco większa :P
  • Odpowiedz
@Sm3rf1k: w skórzanej poniżej 18 jest zimno, powyżej 25 za gorąco xD Ja mam do dalszych tras teksylną, mesh na miasto, i kombi na tor. Uniwersalnie to się nie da.
@braksnu: jak wrzucisz podpinki to ma być ciasno, bo jak wyjmiesz to będzie latać jak szmata
  • Odpowiedz
  • 0
@ponik_kolny: No właśnie w podpince czuć że w miarę przylega (jak kupowałem to gościu mówił ze jest w miarę ok). Problem mam jak się wyprostuje to nie mam takiej swobody ruchu, zaś jak siedzę to jest ok. Właśnie brałem podpinkę pod uwagę bo mam starą kurtkę Ozone, która z podpinką jest trochę za duża, bez niej to dopiero sajgon (protektory z łokci mi uciekają). Według rozmiarówki producenta i mojego obwodu to
  • Odpowiedz
@braksnu: spróbuj RST Ventilator 5, regulacje są też na rękawach. Ze wszystkimi podpinkami minimalnie uwiera ale to po to że jak je zdejmujesz na lato nie masz dużych luzów (regulację tylko robisz w pasie i rękawach)
  • Odpowiedz
  • 0
Już za późno, przetestowana w trasie i deszczu, rewelka :D Nic się nie podwija i ogólnie komfortowo, nie wyglądam jak balon. Dzięki i LwG :D
  • Odpowiedz