Wpis z mikrobloga

jestem wlasnie w pociagu, obok mnie siedzi dwoch chlopaczków w wieku na oko gdzies 13-14. Wracaja z jakiegos konkursu informatycznego. Caly czas siedzą z lapkami na kolanach i piszą jakies kody. Caly czas tylko slyszę o jakis longlongach, stringach, liczbach zespolonych i o wyprowadzaniu wzorow z macierzy. Tak sobie siedze i mysle co sie z nimi stanie jak bedą w moim wieku, czyli za jakieś 15 lat. Ja w ich wieku czytalam bravo girl i na pewno w niedziele nie zajmowalam sie od rana nauką. Boję sie o ich przyszlosc, ze skonczą na wykopie w gronie nadwornych stulejarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pdk #pociagi #feels
  • 88
  • Odpowiedz
@xetrov: ogólnie ludziom bycie samemu kojarzy się z czyms smutnym i depresyjnym.

Ja też lubię być nieraz sama, najlepoej w ciszy. W poprzedniej pracy koleżanki mi co chwilę wlaczaly radio, a w obecnej kilka się dziwiło, że zamiast iść z ludźmi do knajpy na obiad, ka wole podgrzać swoje i spokojnie czytać książkę.
Teraz jestem na macierzyńskim i tez juz miałam pytania, czy mi się nie nudzi tak samej.
A mi
  • Odpowiedz
@agaja: ja to rozumiem, ale zwykle trzeba to ludziom tłumaczyć, tak jakby sami nie mogli do tego dojść ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to nawet nie chodzi o jakieś oo jake to z nas special snowflakes tylko brak chęci (bo nie zdolności) postawienia się w czyjejś pozycji i automatyczne przyjmowanie swoich wzorców za uniwersalne.
  • Odpowiedz