Wpis z mikrobloga

jestem wlasnie w pociagu, obok mnie siedzi dwoch chlopaczków w wieku na oko gdzies 13-14. Wracaja z jakiegos konkursu informatycznego. Caly czas siedzą z lapkami na kolanach i piszą jakies kody. Caly czas tylko slyszę o jakis longlongach, stringach, liczbach zespolonych i o wyprowadzaniu wzorow z macierzy. Tak sobie siedze i mysle co sie z nimi stanie jak bedą w moim wieku, czyli za jakieś 15 lat. Ja w ich wieku czytalam bravo girl i na pewno w niedziele nie zajmowalam sie od rana nauką. Boję sie o ich przyszlosc, ze skonczą na wykopie w gronie nadwornych stulejarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pdk #pociagi #feels
  • 88
  • Odpowiedz
pocisk na miare gimbowykopa


@perversace: nie jest nizej niz gownozatroskanie ktore przykrywa zwykla pogarde z twojej strony. Pojecia nie masz o życiu tej dwójki ale "ojej nie beda mieć zycia bo Bravo nie czytają"
  • Odpowiedz
@Naxster: ja nie rozumiem tego hejtu w moja strone, podziwiam tych malych gnojkow i wyobraz sobie ze piszac rano tego posta wlasnie to chcialam wyrazic. Ale jak widac spolecznosc wykopowa widzi tylko to co chce zobaczyc, a juz najgorsze z najgorszych jest to ze realnie ludzie tez tacy są. Sam zazdroszcze, wysmiewam i ponizam wiec do glowy mi nie przyjdzie ze ktos moze pisac cos zyczliwie, co?
  • Odpowiedz
@perversace:
Pisanie zyczliwie:
-brak jakiejkolwiek pochwaly
-porownanie do siebie z kontekstem ja=poprawnie
-"tylko ciagle te laptopy, ciagle slysze"
-boje sie bo wyglada na to że zostana stulejami

No super pochwala i życzliwość

I wyjazd na komentujacych ze w myślach ci nie czytają
  • Odpowiedz