Wpis z mikrobloga

Elo, przyszedłem się pochwalić moim nowym nabytkiem laguna 2 phase2 oczywiscie 1.9 dci 2005r
kupiona w komisie za okazyjna cene
A najlepsze jest to że udało mi się trafić model z niskim przebiegiem bo zaledwie 97k najechane
Spełniłem marzenie ( ͡º ͜ʖ͡º) jest idealna, muszę tylko coś zrobić z kierownicą bo podobno francuz chciał obszyć na nowo a w między czasie kupił nowe auto i zostawił tak jak jest.. co proponujecie - kupić nowa kierownice czy dać tą do obszycia? Co sie bardziej opłaci?? Zdjecie kiery w komentarzu
#motoryzacja #renault #motomirki #laguna #pytanie
ZnienawidziszMnie - Elo, przyszedłem się pochwalić moim nowym nabytkiem laguna 2 phas...

źródło: comment_kKDGBc467SEiOV9vqLTXMV89JaUAl47z.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapuczina_corki_somsiada niszczy nawet przy mniejszych przebiegach. Wystarczy ze smarujesz rece kremami np na chorobe skory. Niszczy obszycie skorzane szybciej niz myslisz.
Ojciec oddal mi kiedys swoj samochod z przebiegiem okolo 110km a ze uzywal zazwyczaj jednej reki jak prowadzil i akurat nanosil jakies kremy do rąk to w miejscu gdzie ją trzymal skóra odłaziła prawie jak na tym zdjęciu.
I nie byla to ekoskora z przetopu ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@ShadesOfThunder: panie, moj ojciec kupił swoja lagune w salonie w 2001 roku jako drugie auto "tylko na długie trasy". Tylko ze tych tras w góry na narty było kilka, a potem laguna poszła do garażu (ojciec zbyt leciwy potem był na wyjazdy). Obecnie stan licznika to 40 tys :D
  • Odpowiedz