Wpis z mikrobloga

Ludzie spod tagu #bekazkatoli i #bekazprawakow to taki nowy gatunek hipstera prawnika vegana, który wchodzi do sklepu i mówi "Dzień dobry jestem ateista, j---ć KK, poproszę dwie kajzerki".

Przecież tego się już czytać nie da. Wy nie jesteście ateistami, tylko przeciwnikami KK.

Wchodzisz na Mirko i pierwsze co widzisz?
"hehehe jestem na imprezie rodzinnej hehehe się zdziwia rodzice jak i powie że jestem ATEISTĄ i że nie idę do kościoła hehehehe"

K---a serio? Na tym polega ateizm? Żeby każdemu i wszędzie prezentować nawet na siłę swoją odmienność?

Jesteście ja te stare baby które krzyczą "buzię widzę w tym słońcu" albo jak mohery które idą do kościoła i wzywają sąsiadki podczas mszy.

Nie wierzysz? Super, ale nie nasmiewaj się z osób które wierzą. One nie są w żadnym stopniu od Ciebie gorsze, a to że patrzą na inne sprawy inaczej to nie jest powód żebyś je obraża.

Każda grupa społeczna ma swoj margines. #gimboateizm akurat zebrał się u nas.

W sumie i tak się spotkasz na chrzcinach swojego dziecka czy ślubie z tymi osobami, bo taki z Ciebie ateista od poniedziałku do piątku, więc uszanuj wiarę innych.

I dla ciężko myślących.
Nie, nie bronię KK
A stosunek do wiary mam taki jak 99% wykopu. Nie chodzę do kościoła, ale wychodzę z założenia że g---o to kogo obchodzi.

#zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: Każdy kto już w samym nicku prezentuje swój światopogląd, nie jest godzien jakiejkolwiek dyskusji. To tak jakby rozmawiać z moherem o tym czy Bóg istnieje. Nie ma sensu, zwyzywa Cię opluje a i tak uważa że ma rację. Prędzej z szympansem bym w szachy zagrał.
  • Odpowiedz
Każdy kto już w samym nicku prezentuje swój światopogląd, nie jest godzien jakiejkolwiek dyskusji.


@Razzish: Przepraszam za swoją miłość do matematyki

Nie ma sensu, zwyzywa Cię opluje a i tak uważa że ma
  • Odpowiedz
@Razzish: Twój wpis jest kolejnym wpisem z serii "co Cię obchodzi kto w co wierzy". Widziałem już tutaj takich wpisów masę. Powtarzam więc - jeżeli chodzi o mnie to moim zdaniem większą część normalnych ludzi z tagu #bekazkatoli powiela te myślenie. Każdy ma w dupie w co indywidualna jednostka wierzy. Dyskusja jest o to jak te wierzenia wpływają na moje zycie i tylko z tym następuje walka.

Przecież
  • Odpowiedz
@Razzish: wykop to portal masowej manipulacji, tak samo jak fejsbuk, czy inne szerokodostępne platformy społecznosciowe. Sa siły które uzywaja wykopu zamierzonym celu i robia to z premedytacja. Dawny luzacki wykop to przeszłośc, dzisiaj mamy szambo w ktorym pewne ugrupowania z ogromnym natężeniem wstrzykuja własne ideologie z zamiarem osiagnięcie pewnych korzyści.
  • Odpowiedz
wykop to portal masowej manipulacji, tak samo jak fejsbuk, czy inne szerokodostępne platformy społecznosciowe. Sa siły które uzywaja wykopu zamierzonym celu i robia to z premedytacja. Dawny luzacki wykop to przeszłośc, dzisiaj mamy szambo w ktorym pewne ugrupowania z ogromnym natężeniem wstrzykuja własne ideologie z zamiarem osiagnięcie pewnych korzyści.


@onet12: Sama prawda. Codziennie ten sam prawacki spam na głównej i jakieś tagi jak #naukowcywiary i #mirkomodlitwa
  • Odpowiedz
@Razzish: jesteś typowym zakłamanym katolikiem. Każda katolicka laska gdy proponuję jej dwie stówy za brutalny s--s analny chwali się swoimi katolickimi wartościami tak jak każdy facet któremu chcę dać dwie stówy za brutalny s--s analny z jego piętnastoletnią córką chwali się że jest ojcem obijając mi mordę.
,,,,,
  • Odpowiedz
a jak się niby w---------a? Jestem z kobietą, mamy syna i kościół widuję jedynie w telewizji i na wykopie w tych wypocinach lewaków z tego tagu


@patchupdate: No to gdy pęknie Ci gumka niech spróbuje załatwić na szybkości tabletkę dzień po. Albo jak będziecie bezpłodni postaraj się o dofinansowanie do In Vitro. itd...
  • Odpowiedz
@Razzish: czemu twierdzisz, że to odmienność ? Odmienność to może być ruchani* trupów na cmentarzu ... Czy oprócz KK i chrześcijaństwa każda inna religia to odmienność ???

Btw, szkoda, że w Polsce nie ma buddyzmu. Przynajmniej dzieci by mniej lgnęły do mnichów i jakoś tak Państwo by tego p---------a nie musiało finansować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorszy moment w historii to Chrzest Polski, który wynikał nie z chęci poznania dziadka w niebie tylko zabezpieczenia kraju przez wrogiem zewnętrznym ( WIELCE MIŁOSIERNYMI CHRZEŚCIJANAMI ) i od tamtego
  • Odpowiedz
idziesz do ginekologa, bierzesz recepte i kupujesz w aptece ¯_(ツ)_/¯ dla tych co chca nie ma probemu, a marudy, zawsze beda szukac dziury w całym


@onet12: No i jeszcze urlop w robocie, i zastępstwo zapomniałeś dopisać. Jakoś dawniej wystarczyło podbiec do apteki więc chyba coś utrudnili jednak.

in vitro jest finansowane np: http://www.um.warszawa.pl/invitro/


Nie każda gmina/miasto ma na to kasę.
  • Odpowiedz