Wpis z mikrobloga

Ludzie spod tagu #bekazkatoli i #bekazprawakow to taki nowy gatunek hipstera prawnika vegana, który wchodzi do sklepu i mówi "Dzień dobry jestem ateista, #!$%@?ć KK, poproszę dwie kajzerki".

Przecież tego się już czytać nie da. Wy nie jesteście ateistami, tylko przeciwnikami KK.

Wchodzisz na Mirko i pierwsze co widzisz?
"hehehe jestem na imprezie rodzinnej hehehe się zdziwia rodzice jak i powie że jestem ATEISTĄ i że nie idę do kościoła hehehehe"

#!$%@? serio? Na tym polega ateizm? Żeby każdemu i wszędzie prezentować nawet na siłę swoją odmienność?

Jesteście ja te stare baby które krzyczą "buzię widzę w tym słońcu" albo jak mohery które idą do kościoła i wzywają sąsiadki podczas mszy.

Nie wierzysz? Super, ale nie nasmiewaj się z osób które wierzą. One nie są w żadnym stopniu od Ciebie gorsze, a to że patrzą na inne sprawy inaczej to nie jest powód żebyś je obraża.

Każda grupa społeczna ma swoj margines. #gimboateizm akurat zebrał się u nas.

W sumie i tak się spotkasz na chrzcinach swojego dziecka czy ślubie z tymi osobami, bo taki z Ciebie ateista od poniedziałku do piątku, więc uszanuj wiarę innych.

I dla ciężko myślących.
Nie, nie bronię KK
A stosunek do wiary mam taki jak 99% wykopu. Nie chodzę do kościoła, ale wychodzę z założenia że gówno to kogo obchodzi.

#zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
@Razzish: dobrze prawisz, od paru miesięcy wykop jest po prostu nastoletnim buntem ateuchów (nie ateistów).
btw

co cie obchodzi co homosie robią w domu???

achacha katole patrz co oni robią XDDDD bożek ahahha XDD
  • Odpowiedz
#!$%@? serio? Na tym polega ateizm? Żeby każdemu i wszędzie prezentować nawet na siłę swoją odmienność?


@Razzish: no np. katolicyzm na tym polega aby wszędzie wciskać swoją wiarę. To się nazywa "głoszenie słowa Bożego".
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: masz zaburzoną percepcję przez te refundowane psychotropy niezbędne Ci do funkcjonowania. Ja nie mam refundowanych psychotropów niezbędnych mi do funkcjonowania, więc z całym szacunkiem dla Twojego bekokatolikowego trudu - goń się z finansowaniem robienia sobie bachorów za moje podatki, po opłaceniu których nie stać mnie na leki:)
  • Odpowiedz
@Razzish: oni nie są nawet przeciwnikami KK, bo by chociaż próbowali coś zrobić na temat rozdziału państwa od kościoła, czy coś, a tu masz tylko mało śmieszne obrazki, i wypuerdy na poziomie podstawówki.
  • Odpowiedz
@Razzish: Jeżeli ci wielcy ateiści chcą być tacy tolerancyjni i postępowi, to należy zadać im podstawowe pytanie: czy jesteście antysemitami? Jeżeli Żydzi uważają się za naród wybrany przez Boga, a ateiści odrzucają istnienie Boga, to jednocześnie odrzucają wybraństwo Żydów, równając ich tym z gojami (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@gzres: z tym, że #bekazkatoli już zaczyna przypominać dyskryminację ze względu na światopogląd (jesteścei szczurami, jesteście upośledzeni, nie macie moralności, jesteście głupsi, powinno używać się określenia inteligentny i nieinteligennty zamaist wierzący/niewierzący, katolicy powinni zostać bardziej opodatkowani, każdy wierzący powinien odpowiadać karnie)

Gdyby katole zachowywali się w ten sposób w swoim tagu to #boldupy byłby gigantyczny. A tak? Same plusy i do przodu
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Takie osoby zawsze pojawią się po obu stronach barykady. Nie ma od tego ucieczki. Ja dla osób prowadzących dyskusję w ten sposób mam specjalne miejsce na czarnoliście :)
  • Odpowiedz
@gzres:

Mnie to trochę boli bo jak osoba pamietająca raczej początki #gimboateizm w PL to to były na ogół osoby tolerancyjne, niedyskryminujące brak było tekstów o penalizacji wiary, no normalnei nadzieja narodu :( A teraz? Dyskryminacja jest większa niż w czasach najbardziej prawackiego wykopu xD

KUUURŁAAAA kiedyś to było :(
  • Odpowiedz
a jak się niby #!$%@??


@patchupdate: wiesz, dlaczego obok twojego mieszkania nie ma placu zabaw? Bo KK działkę za darmo od miasta dostał... Dlaczego zlukwidowano przedszkole? Bo KK odzyskał działkę zabraną mu w 1793 roku... Wiesz dlaczego MOPS nie ma pieniędzy na zasiłki? Bo trzeba opłacić katechetów... To nie jest #!$%@??
  • Odpowiedz