Wpis z mikrobloga

Ludzie spod tagu #bekazkatoli i #bekazprawakow to taki nowy gatunek hipstera prawnika vegana, który wchodzi do sklepu i mówi "Dzień dobry jestem ateista, #!$%@?ć KK, poproszę dwie kajzerki".

Przecież tego się już czytać nie da. Wy nie jesteście ateistami, tylko przeciwnikami KK.

Wchodzisz na Mirko i pierwsze co widzisz?
"hehehe jestem na imprezie rodzinnej hehehe się zdziwia rodzice jak i powie że jestem ATEISTĄ i że nie idę do kościoła hehehehe"

#!$%@? serio? Na tym polega ateizm? Żeby każdemu i wszędzie prezentować nawet na siłę swoją odmienność?

Jesteście ja te stare baby które krzyczą "buzię widzę w tym słońcu" albo jak mohery które idą do kościoła i wzywają sąsiadki podczas mszy.

Nie wierzysz? Super, ale nie nasmiewaj się z osób które wierzą. One nie są w żadnym stopniu od Ciebie gorsze, a to że patrzą na inne sprawy inaczej to nie jest powód żebyś je obraża.

Każda grupa społeczna ma swoj margines. #gimboateizm akurat zebrał się u nas.

W sumie i tak się spotkasz na chrzcinach swojego dziecka czy ślubie z tymi osobami, bo taki z Ciebie ateista od poniedziałku do piątku, więc uszanuj wiarę innych.

I dla ciężko myślących.
Nie, nie bronię KK
A stosunek do wiary mam taki jak 99% wykopu. Nie chodzę do kościoła, ale wychodzę z założenia że gówno to kogo obchodzi.

#zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Razzish: #!$%@?ło mnie doszczętnie ze najpierw ciśniesz ateistom że oznajmiają wszem i wobec rodzicom że do kościoła nie pójdą, a potem ciśniesz im że

tak się spotkasz na chrzcinach swojego dziecka czy ślubie z tymi osobami, bo taki z Ciebie ateista od poniedziałku do piątku

Typowa katolicka logika
  • Odpowiedz
Najgorszy moment w historii to Chrzest Polski, który wynikał nie z chęci poznania dziadka w niebie tylko zabezpieczenia kraju przez wrogiem zewnętrznym...


@piotrlionel: ... co się udało, i dzięki temu nie wybito Polan w pień (co, jak może wiesz, spotkało inne plemiona). Można ten moment nazwać przełomowym, ale na pewno nie najgorszym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nieszkodnik: mam plac zabaw obok mieszkania, przedszkole i szkołę nawet, a w mopsie powinni wszystkich cyganów #!$%@?ć na zbity pysk bo przyjeżdżają z sygnetami i machając kluczykami od evouqe'a wyzywają między innymi moją koleżankę która tam pracuje by szybciej wydawała te zasiłki. Słuchaj ja jestem ateistą, śmieszy mnie jedynie ta walka z katolami na głównej, póki co nie wchodzą w moje życie z butami co mogło by się wydarzyć z
  • Odpowiedz
@Razzish: Osoby, które wierzą są gorsze od ateistów. To, że ktoś powie na imprezie rodzinnej, że nie chodzi do kościoła to nic przy sytuacji, kiedy na imprezie rodzinnej wszyscy na około opowiadają o ostatniej mszy, obgadują księdza i gadają o kolędzie. Czy takie osoby nie mogą zamknąć ryja? Muszą wszystkim opowiadać o mszy? Nie bronię ateistów i nie jestem przeciwnikiem KRK, ale ale ale.
  • Odpowiedz