Wpis z mikrobloga

Ludzie spod tagu #bekazkatoli i #bekazprawakow to taki nowy gatunek hipstera prawnika vegana, który wchodzi do sklepu i mówi "Dzień dobry jestem ateista, #!$%@?ć KK, poproszę dwie kajzerki".

Przecież tego się już czytać nie da. Wy nie jesteście ateistami, tylko przeciwnikami KK.

Wchodzisz na Mirko i pierwsze co widzisz?
"hehehe jestem na imprezie rodzinnej hehehe się zdziwia rodzice jak i powie że jestem ATEISTĄ i że nie idę do kościoła hehehehe"

#!$%@? serio? Na tym polega ateizm? Żeby każdemu i wszędzie prezentować nawet na siłę swoją odmienność?

Jesteście ja te stare baby które krzyczą "buzię widzę w tym słońcu" albo jak mohery które idą do kościoła i wzywają sąsiadki podczas mszy.

Nie wierzysz? Super, ale nie nasmiewaj się z osób które wierzą. One nie są w żadnym stopniu od Ciebie gorsze, a to że patrzą na inne sprawy inaczej to nie jest powód żebyś je obraża.

Każda grupa społeczna ma swoj margines. #gimboateizm akurat zebrał się u nas.

W sumie i tak się spotkasz na chrzcinach swojego dziecka czy ślubie z tymi osobami, bo taki z Ciebie ateista od poniedziałku do piątku, więc uszanuj wiarę innych.

I dla ciężko myślących.
Nie, nie bronię KK
A stosunek do wiary mam taki jak 99% wykopu. Nie chodzę do kościoła, ale wychodzę z założenia że gówno to kogo obchodzi.

#zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Każdy kto już w samym nicku prezentuje swój światopogląd, nie jest godzien jakiejkolwiek dyskusji. To tak jakby rozmawiać z moherem o tym czy Bóg istnieje. Nie ma sensu, zwyzywa Cię opluje a i tak uważa że ma rację. Prędzej z szympansem bym w szachy zagrał.
  • Odpowiedz
Każdy kto już w samym nicku prezentuje swój światopogląd, nie jest godzien jakiejkolwiek dyskusji.


@Razzish: Przepraszam za swoją miłość do matematyki

Nie ma sensu, zwyzywa Cię opluje a i tak uważa że ma
  • Odpowiedz
@Razzish: Twój wpis jest kolejnym wpisem z serii "co Cię obchodzi kto w co wierzy". Widziałem już tutaj takich wpisów masę. Powtarzam więc - jeżeli chodzi o mnie to moim zdaniem większą część normalnych ludzi z tagu #bekazkatoli powiela te myślenie. Każdy ma w dupie w co indywidualna jednostka wierzy. Dyskusja jest o to jak te wierzenia wpływają na moje zycie i tylko z tym następuje walka.

Przecież
  • Odpowiedz
@Razzish: wykop to portal masowej manipulacji, tak samo jak fejsbuk, czy inne szerokodostępne platformy społecznosciowe. Sa siły które uzywaja wykopu zamierzonym celu i robia to z premedytacja. Dawny luzacki wykop to przeszłośc, dzisiaj mamy szambo w ktorym pewne ugrupowania z ogromnym natężeniem wstrzykuja własne ideologie z zamiarem osiagnięcie pewnych korzyści.
  • Odpowiedz
wykop to portal masowej manipulacji, tak samo jak fejsbuk, czy inne szerokodostępne platformy społecznosciowe. Sa siły które uzywaja wykopu zamierzonym celu i robia to z premedytacja. Dawny luzacki wykop to przeszłośc, dzisiaj mamy szambo w ktorym pewne ugrupowania z ogromnym natężeniem wstrzykuja własne ideologie z zamiarem osiagnięcie pewnych korzyści.


@onet12: Sama prawda. Codziennie ten sam prawacki spam na głównej i jakieś tagi jak #naukowcywiary i #mirkomodlitwa
  • Odpowiedz
@Razzish: jesteś typowym zakłamanym katolikiem. Każda katolicka laska gdy proponuję jej dwie stówy za brutalny seks analny chwali się swoimi katolickimi wartościami tak jak każdy facet któremu chcę dać dwie stówy za brutalny seks analny z jego piętnastoletnią córką chwali się że jest ojcem obijając mi mordę.
,,,,,
  • Odpowiedz
a jak się niby #!$%@?? Jestem z kobietą, mamy syna i kościół widuję jedynie w telewizji i na wykopie w tych wypocinach lewaków z tego tagu


@patchupdate: No to gdy pęknie Ci gumka niech spróbuje załatwić na szybkości tabletkę dzień po. Albo jak będziecie bezpłodni postaraj się o dofinansowanie do In Vitro. itd...
  • Odpowiedz
@Razzish: czemu twierdzisz, że to odmienność ? Odmienność to może być ruchani* trupów na cmentarzu ... Czy oprócz KK i chrześcijaństwa każda inna religia to odmienność ???

Btw, szkoda, że w Polsce nie ma buddyzmu. Przynajmniej dzieci by mniej lgnęły do mnichów i jakoś tak Państwo by tego #!$%@? nie musiało finansować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorszy moment w historii to Chrzest Polski, który wynikał nie z chęci poznania dziadka w niebie tylko zabezpieczenia kraju przez wrogiem zewnętrznym ( WIELCE MIŁOSIERNYMI CHRZEŚCIJANAMI ) i od tamtego
  • Odpowiedz
idziesz do ginekologa, bierzesz recepte i kupujesz w aptece ¯_(ツ)_/¯ dla tych co chca nie ma probemu, a marudy, zawsze beda szukac dziury w całym


@onet12: No i jeszcze urlop w robocie, i zastępstwo zapomniałeś dopisać. Jakoś dawniej wystarczyło podbiec do apteki więc chyba coś utrudnili jednak.

in vitro jest finansowane np: http://www.um.warszawa.pl/invitro/


Nie każda gmina/miasto ma na to kasę.
  • Odpowiedz