Wpis z mikrobloga

  • 895
Jestem przerażony jak ludzie potrafią być zapatrzeni w siebie i swoje ego. Liczy się to żebym nie miała poczucia winy. A moja córeczka? Tilko patscie jak siłodko się uśmiecha a tititi ktjo jest szkrabusiem mamusi

... Super życie bulwo, jedyne co może robić to gibać się w losowe strony, robić pod siebie i nie kontaktować. Ale przecież to jest dużo lepsze od nigdy nie istnienia, cud życia, ochrzczona trafi do nieba, carpe diem, patrzcie jak uśmiechnięta czerpie z życia :)

hurrdurr Hitler, Eugenika zabawa w Boga. Wszystko ma swoje granice. W skrajnych przypadkach lekarz powinien mieć prawo decydować i podjąć się aborcji /eutanazji w tak skrajnych przypadkach bo wiadomo że madka kieruje się samolubnym zachowaniem by jej było fajnje. A dziecko? Niech umiera tylko nie za szybko żeby zdjęcia na insta było. Można wrzucić

#bekazkatoli #madki
źródło: comment_LVZ1AqD1gXT8TeuEbja57JibqG2thxZ5.jpg
  • 134
@Royal_Email: to samo pomyślałam z tym praniem mózgu. Z początku sądziłam, że ta matka to jedna z tych co za wszelką cenę chce mieć córkę. Ale jak zobaczyłam, że ma drugą, a na filmie w kółko, że ta chora jest najpiękniejsza to zastanawiam się jak bardzo to się odbije na tej zdrowej dziewczynce, żyjącej w cieniu siostry. I za cukierkowe było to wzajemne kochanie się dzieci. Mam wrażenie, że gadały jak
@Argilla: zastanawia mnie czy klikanie Yes jest przez nią umyślne czy to przypadkowe uderzenie między tymi losowymi ruchami. Po za tym faktycznie smutne jak oni są zaprogramowani, ciekawe co dzieci myślą i jak wygląda życie po za kamerami.
nie o to chodzi, na świecie jest za dużo ludzi, a humanitarnym sposobem na depopulację jest robienie mniej dzieci


@Formbi: Przecież gęstość ludzkości na Ziemi nie jest jednolita. Rozumiałbym ten argument w takich Chinach czy Indiach, ale w Polsce?
@Mirrak: Ja tego w żaden sposób nie neguję, ale jest jednak różnica między człowiekiem chorym i wyglądającym normalnie, a człowiekiem chorym i zdeformowanym. Tutaj mamy do czynienia ze straszliwie zmutowanym dzieckiem i czuję, że gdybym włączył filmik i zobaczył jego ciało w ruchu, to autentycznie zrobiłoby mi się słabo.
Rodzice tej dziewczynki mogą sobie wmawiać że jest najpiękniejsza na świecie, najwspanialsza, okej, mają do tego prawo, ale na litość boską, co
@trejn oglądałam to do połowy i faktycznie racja. Ale wiesz, musisz ją trochę zrozumieć, że byloby jej ciężko uśmiercić swoje dziecko. Dla Ciebie to nic, bo aborcja i można nagrzmocic więcej. Akurat po aborcji mogą być powikłania, może już nigdy nie mieć dzieci i do końca życia się obwiniać że jedno zabiła a drugiego mieć już nie może. Dla kobiety która chce założyć rodzinę to jest ciężkie. Chociaż faktycznie dla mnie to
@BDLK_IMPRTR: bardzo trafnie napisane, sprawa faktycznie #!$%@?,
takie życie całej rodziny w iluzji piękna
ta dziewczynka nie jest piękna - jest chorym zdeformowanym dzieckiem, jest zdeformowana do tego stopnia że pokazywanie jej na kanałach YT jest niehumanitarne.
tutaj nawet nie można mówić o pięknie wewnętrznym bo to dziecko nie jest nawet świadome własnego istnienia wiec co ta matka bredzi? jakie piękno?